Aktualności

Informacja o odwołanych zajęciach MDK

Szanowni Państwo, przypominamy, że informacje o odwołanych zajęciach na bieżąco umieszczane są na stronie www.mdksw.pl, w zakładce: zajęcia --> informacja o odwołanych zajęciach.

Prosimy o regularne zaglądanie na stronę internetową MDK.

 




HARMONOGRAM ZAJĘĆ MDK w roku szkolnym 2018/2019

Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z TYMCZASOWYM HARMONOGRAMEM ZAJĘĆ MDK w roku szkolnym 2018/2019.

Harmonogram znajduje się w zakładce zajęcia.

 


 

Utrudniony kontakt z MDK

INFORMACJA

W dniu 05.09.2018 r. nastąpiła awaria linii telefonicznej oraz sieci internetowej. Deklarowany przez firmę telekomunikacyjną czas usunięcia usterki, to dwa dni robocze. Za utrudnienia przepraszamy.

 


 

SPOTKANIA ORGANIZACYJNE na Koła zajęciowe w roku szkolnym 2018/2019

SPOTKANIA ORGANIZACYJNE z nauczycielami prowadzącymi Koła zajęciowe:


Smile Koło taneczne - gr. przedszkolna: środa, 05.09.2018, godz. 15:15

Smile Koło taneczne - gr. młodsza I: czwartek, 06.09.2018, godz. 15:15

Smile Koło taneczne - gr. młodsza II: piątek, 07.09.2018, godz. 16:00

Smile Koło taneczne - gr. starsza: wtorek, 04.09.2018, godz. 17:00

Smile Zespół taneczny APLAUZ - gr. młodsza: środa, 05.09.2018, godz. 16:00

Smile Zespół taneczny APLAUZ - gr. starsza: poniedziałek, 03.09.2018, godz. 18:15

Smile Formacja taneczna CHEERLEADERKI: poniedziałek, 03.09.2018, godz. 16:00

Smile Koło plastyczne - gr. przedszkolna: wtorek, 04.09.2018, godz. 15:15

Smile Koło plastyczne - gr. młodsza: piątek, 07.09.2018, godz. 16:00

Smile Koło plastyczne - gr. starsza: poniedziałek, 03.09.2018, godz. 17:15

Smile Koło "Akademia Kreatywności" - gr. młodsza: środa, 05.09.2018, godz. 17:30

Smile Koło "Akademia Kreatywności" - gr. starsza: środa, 05.09.2018, godz. 16:00

Smile Koło "Akademia Kreatywności - ceramika" - gr. młodsza: wtorek, 04.09.2018, godz. 16:00

Smile Koło "Akademia Kreatywności - ceramika" - gr. starsza: czwartek, 06.09.2018, godz. 16:00

Smile Koło teatralne: wtorek, 04.09.2018, godz. 17:30

Smile Zespół artystyczny - MELOMANIACY: wtorek, 04.09.2018, godz. 17:00

Smile Koło instrumentalno-wokalne - gr. młodsza: poniedziałek, 03.09.2018, godz. 16:30 (zajęcia z p. Agnieszką Miłek)

Smile Koło instrumentalno-wokalne - gr. starsza: poniedziałek, 03.09.2018, godz. 17:30 (zajęcia z p. Agnieszką Miłek)

Smile Koło wokalne - gr. młodsza: czwartek, 06.09.2018, godz. 16:30 (zajęcia z p. Agnieszką Rusinowską)

Smile Koło wokalne - gr. starsza: czwartek, 06.09.2018, godz. 17:30 (zajęcia z p. Agnieszką Rusinowską)

Smile Koło instrumentalne - gitara: poniedziałek, 03.09.2018, godz. 16:30

Smile Koło instrumentalne - skrzypce: wtorek, 04.09.2018, godz. 17:30

Smile Koło instrumentalne - pianino: wtorek, 04.09.2018, godz. 16:00

Smile Koło instrumentalne - flet: środa, 05.09.2018, godz. 16:00

Smile Zespół fletowy: poniedziałek, 03.09.2018, godz. 16:30

Smile Koło modelarskie – gr. młodsza – ORIGAMI: środa, 05.09.2018, godz. 16:00

Smile Koło modelarskie – gr. starsza: środa, 05.09.2018, godz. 17:40

 

Harmonogram zajęć MDK w roku szkolnym 2018/2019 zostanie podany już wkrótce.

 


 

rekrutacja w postępowaniu uzupełniającym na zajęcia MDK w roku szk. 2018/2019 - wykaz kandydatów przyjętych i nieprzyjętych

 Szanowni Państwo, poniżej podajemy wykaz kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych na zajęcia MDK w roku szkolnym 2018/2019 w postępowaniu uzupełniającym.

Zasady naboru uczestników zajęć MDK w Świętochłowicach w roku szkolnym 2018/2019 dostępne są tutaj:  http://mdksw.pl/759-zasady-naboru-na-zaj%C4%99cia-mdk-w-roku-szkolnym-2018-2019.html

 

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE

WYKAZ KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH NA ZAJĘCIA MDK

 

 

Koło plastyczne – gr. przedszkolna
zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Cierlica Pola
  2. Szymura Kornelia
  3. Walska Amelia
  4. Gwóźdź Marta
  5. Szaton Maksymilian
  6. Wręczycki Ignacy

 

Koło plastyczne – gr. starsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 12 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Bochenek Maja

 

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. starsza
Zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

Brak

 

Koło „Akademia Kreatywności”
– CERAMIKA – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 10-13 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

Brak

 

Koło taneczne – gr. przedszkolna
Zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Cierlica Pola
  2. Szymura Kornelia
  3. Boldt Hanna
  4. Klyszcz Monika
  5. Nowakowska Zuzanna
  6. Gołąbek Emilia

                                                                                                       

Koło taneczne – gr. młodsza I
Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Stalka Natalia
  2. Taraska Weronika

 

Koło taneczne – gr. młodsza II
Zajęcia dla dzieci w wieku 10-12 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

Brak

 

Zespół taneczny „APLAUZ” – gr. młodsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 10-13 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Sadłowska Oliwia

 

Formacja taneczna „CHEERLEADERKI’’
Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

Brak

 

Koło instrumentalne - gitara
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Stalka Natalia
  2. Sala Natalia
  3. Knas Emilia
  4. Mozgol Szymon
  5. Krufczyk Laura

 

Koło instrumentalne - flet
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Mozgol Matylda

 

Koło instrumentalno-wokalne – gr. młodsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 -12 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Taraska  Weronika
  2. Gładych Paulina

 

Koło modelarskie – gr. młodsza - ORIGAMI
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-9 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Mozgol Szymon
  2. Mozgol Matylda

 

Koło modelarskie – gr. starsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

Brak

 

 

WYKAZ KANDYDATÓW, KTÓRZY W POSTĘPOWANIU UZUPEŁNIAJĄCYM
NIE ZOSTALI PRZYJĘCI NA ZAJĘCIA MDK
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Kandydaci, którzy nie zostali przyjęci na zajęcia MDK 

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

1.

Yerofieieva Diana

 Koło taneczne gr. – młodsza II; Zespół taneczny APLAUZ – GR. MŁODSZA; Formacja taneczna CHEERLEDERKI;  Koło Akademia Kreatywności – gr.starsza;  Koło Akademia Kreatywności – ceramika – gr. młodsza;  Koło instrumentalno-wokalne – gr.młodsza; Koło modelarskie – gr.starsza.

2.

Korolczuk Wiktoria

 Koło Akademia Kreatywności – gr.starsza.

3.

Grycner Wiktoria

 Koło taneczne – gr.młodsza I.