Aktualności

Rekrutacja w postępowaniu podstawowym na zajęcia MDK w roku szk. 2017/2018. WYKAZ KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH:


KANDYDACI ZAKWALIFIKOWANI:

Koło Plastyczne – gr. przedszkolna
zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła plastycznego - gr. przedszkolna:
1. Suchłabowicz Bruno

2. Nawrocka Milena

3. Nowak Zuzanna

4. Gutkowska Martyna

5. Kielak Amelia

6. Słabosz Pola

7. Bohn Lena

8. Cieplewicz Nadia

9. Pośpiech Natalia

 

Koło plastyczne – gr. młodsza
zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła plastycznego – gr. młodsza:
1. Łukowska Ewa

2. Stępień Małgorzata

3. Stępień  Anna

4. Wieczorek Karolina

5. Gładych Paulina

6. Czoik Martyna

7. Dębska Kinga

8. Komander Michalina

9. Nowak Martyna

10.Modrzejewska Aurelia

11.Bacior Olga

12.Łożewska Natasza

13.Słupianek Wiktoria

14.Chrobok Liliana

 

Koło plastyczne – gr. starsza
zajęcia dla młodzieży od 12 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła plastycznego – gr. starsza:
1. Kubanek Beata

2. Kubanek Klaudia

3. Łysikowska Kamila

4. Winter Oliwia

5. Siegert Dominika

6. Tomala Aleksandra

7. Mrowiec Zuzanna

8. Mally Patrycja

9. Składkowska Justyna

 

Koło taneczne – gr. przedszkolna
zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła tanecznego - gr. przedszkolna:
1. Suchłabowicz Bruno

2. Święty Natalia

3. Bomba Milena

4. Słabosz Pola

5. Bohn Lena

6. Cieplewicz Nadia

7. Gutkowska Martyna

8. Pośpiech Natalia

 

Koło taneczne – gr. młodsza
zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła tanecznego – gr. młodsza:
1. Korytko Paulina

2. Kowalski Mateusz

3. Warmiak Sandra

4. Kaczmarek Julia

5. Wolny Agata

6. Zięba Hanna

7. Spyra Marta

8. Grabarczyk Oliwia

9. Chrobok Liliana

10. Kolarczyk Julia

11. Nowak Martyna

12. Łożewska Natasza

13. Zięba Katarzyna

14. Foryś Martyna

15. Majer Wiktoria

16. Remiorz Julia

17. Witkowska Alicja

18. Chmiel Wojciech

19. Sichma Kaja

20. Nowok Emilia

21. Pawłowska Agnieszka

22. Różyczka Anna

23. Kuczek Magdalena

24. Łukowska Ewa

25.Górny Wiktoria

26. Bomba Zofia

 

Koło taneczne – gr. starsza
zajęcia dla młodzieży od 13 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła tanecznego – gr. starsza:
1. Siegert Zuzanna

2. Legęza Edyta

3. Czaja Paulina

4. Bremer Dominika

5. Avetisyan Mariam

6. Gierat Natalia

7. Foryś Aneta

8. Seeman Martyna

9. Grzymek Nadia

10. Kwiecień Aleksandra

11. Jedynak Magda

12. Świercz Wiktoria

13. Grolik Oliwia

14. Chrobok Oliwia

15. Loska Oliwia

16. Szczepanek Anna

17. Adruszczuk Natalia

 

Koło wokalne – gr. młodsza
zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła wokalnego – gr. młodsza:
1. Kaczmarek Julia

2. Hajduk Patrycja

3. Łukowska Ewa

4. Gładych Paulina

5. Łukasiak Julia

6. Mokwa Karolina

7. Krypczyk Adam

8. Święty Amelia

9. Kuczek Magdalena

 

Koło wokalne – gr. starsza
zajęcia dla młodzieży od 13 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła wokalnego – gr. starsza:
1. Osadnik Sebastian

2. Witek Weronika

3. Andruszczuk Natalia

4. Woszczyńska Aneta

5. Niechwiejczyk Kinga

6. Hys Paulina

7, Seifried Katarzyna

8. Zimnol Michał

9. Buchcik Natalia

10. Tkocz Daniel

11. Tkacz Alicja

12. Piechaczek Karolina

13. Laskowska Wiktoria

14. Wojtala Małgorzata

 

Zespół taneczny „APLAUZ” - gr. młodsza
zajęcia dla dzieci od 10 lat do 13 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
do Zespołu tanecznego APLAUZ:
1. Bugla Maja

2. Bomba Anna

3. Kędziora Martyna

4. Mrowiec Zuzanna

5. Kowalczyk Martyna

6. Gładych Sandra

7. Nowicka Malwina

8. Ściebura Beata

9. Wolny Agata

 

Zespół taneczny „APLAUZ” - gr. starsza
zajęcia dla młodzieży od 14 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
do Zespołu tanecznego APLAUZ:

1. Legęza Edyta

2. Czaja Paulina

3. Avetisyan Mariam

4. Foryś Aneta

5. Grzymek Nadia

6. Świercz Wiktoria

7. Loska Oliwia


Formacja taneczna „CHEERLEADERKI”
zajęcia dla dzieci od 10 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
do Formacji tanecznej CHEERLEADERKI:
1. Bugla Maja

2. Donerstag Aleksandra

3. Legęza Edyta

4. Avetisyan Mariam

5. Foryś Aneta

6. Grzymek Nadia

7. Mrowiec Zuzanna

8. Kowalczyk Martyna

9. Ściebura Beata

10. Świercz Wiktoria

11.Loska Oliwia

 

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. młodsza
zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła „Akademia Kreatywności” – gr. młodsza:
1. Łukowska Ewa

2. Gładych Paulina

3. Bomba Zofia

4. Majer Wiktoria

5. Drożdż Wiktor

6. Przybycin Zofia

7. Krypczyk Adam

8. Nowak Alicja

9. Remiorz Julia

10. Wieczorek Karolina

11. Grzywa Weronika

12. Chmiel Wojciech

13. Święty Amelia

14. Jonczyk Wojciech

 

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. starsza
zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła „Akademia Kreatywności” – gr. starsza:

1. Stępień Małgorzata

2. Stępień Anna

3. Winter Oliwia

4. Hajduk Patrycja

5. Szafranek Zuzanna

6. Bomba Anna

7. Wolny Agata

8. Komander Michalina

9. Gawrońska Alicja

10. Sładkowski Bartłomiej

11. Sładkowska Justyna

 

Koło „Akademia Kreatywności” – ceramika – gr. młodsza
zajęcia dla dzieci w wieku 10-13 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła „Akademia Kreatywności” – ceramika – gr. młodsza:

1. Bugla Maja

2. Sowik Marta

3. Hajduk Patrycja

4. Blaut Ada

5. Tomala Aleksandra

6. Mrowiec Zuzanna

7. Stępień Małgorzata

8. Stępień Anna

9. Bomba Zofia

 

Koło „Akademia Kreatywności” – ceramika – gr. starsza
zajęcia dla dzieci w wieku od 14 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła „Akademia Kreatywności” – ceramika – gr. starsza:
1. Kubanek Klaudia

2. Siegert Dominika

3. Mally Patrycja

 

Koło teatralne
zajęcia dla dzieci w wieku 8-14lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła teatralnego:

1. Blaska Maria

2. Święty Paulina

3. Łukasiak Julia

4. Gawrońska Alicja

5. Sichma Kaja

6. Szafranek Zuzanna

7. Bomba Zofia

8. Krypczyk Adam

9. Remiorz Julia

10. Niechwiejczyk Kinga

11. Różyczka Anna

 

Zespół artystyczny „MELOMANIACY”
zajęcia dla młodzieży od 15 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
do Zespołu artystycznego MELOMANIACY:

1. Seifried Katarzyna

2. Tkocz Daniel

3. Szustak Szymon

4. Witek Weronika

5. Osadnik Sebastian

 

Koło instrumentalne – flet
zajęcia dla dzieci od 7 lat
Lista osób zakwalifikowanych
na zajęcia Koła instrumentalnego – nauka gry na flecie:

1. Piontek Małgorzata

2. Bomba Zofia

3. Bacior Olga

4. Kukiełka Nadia

5. Dusza Wiktoria

6. Dylong Zuzanna

7. Dylong Judyta

8. Gargała Julia

9. Rodak Weronika

10. Szczepanek Anna

11. Przybylska Katarzyna

 

Koło instrumentalne – pianino
zajęcia dla dzieci od 7 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła instrumentalnego – nauka gry na pianinie:

1. Stępień Małgorzata

2. Stępień Anna

3. Łukasik Julia

4. Piontek Jakub

5. Piontek Małgorzata

6. Andruszczuk Kinga

7. Kukiełka Nadia

8. Przybylska Katarzyna

9. Mrowiec Zuzanna

10. Gargała Julia

11. Olejnik Maja

12.Pawłowski Michał

13.Chabrzyk Bartosz

14.Szewczyk Weronika

15.Modrzejewska Aurelia

 

Koło instrumentalne – nauka gry na skrzypcach
zajęcia dla dzieci od 7 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła instrumentalnego – nauka gry na skrzypcach:

1. Kępczyńska Zuzanna

2. Hys Paulina

3. Sekuła Milena

4. Duka Agnieszka

 

Koło instrumentalne – gitara
zajęcia dla dzieci od 7 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła instrumentalnego – nauka gry na gitarze:

1. Stępień Małgorzata

2. Stępień Anna

3. Grolik Oliwia

4. Łukasiak Julia

5. Osadnik  Sebastian

6. Knas Emilia

7. Duszak Mateusz

8. Bryłka Maja

9. Mokwa Karolina

10. Copek Piotr

11. Tkacz Alicja

12. Święty Amelia

13. Andruszczuk Natalia

14. Tokarz Jakub

15. Niechwiejczyk Kinga

16. Bochenek Zuzanna

17. Bochenek Maja

18. Bekman Zofia

19. Wieczorkowska

20. Gargała Julia

21. Olejnik Maja

22. Woszczyńska Alicja

23. Szczepanek Anna

24.Radwańska Maja

25. Tereszczuk Salomea

26. Piskorski Filip

27. Zapała Alicja

28. Wasilewski Kamil

29. Buchcik Natalia

30. Chmiel Wojciech

31. Mrowiński Tomasz

32. Sala Natalia

33. Zimnol Michał

34. Sładkowska Justyna

35. Mańka Weronika

36. Szewczyk Wiktoria

37. Rajczak Wiktoria

38. Modrzejewska Aurelia

 

Koło modelarskie – gr. młodsza (origami)
zajęcia dla dzieci od 7 lat do 9 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła modelarskiego - gr. młosdza ORIGAMI:

1. Krypczyk Adam

2. Chmiel Wojciech

3. Pawłowska Agnieszka

4. Jonczyk Wojciech

 

Zespół Fletowy
zajęcia dla dzieci od 7-14 lat
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Zespołu fletowegoI:

1. Przybylska Katarzyna

2. Bomba Zofia

 

 

KANDYDACI NIEZAKWALIFIKOWANI:

Brak

 

 

KANDYDACI NIEZAKWALIFIKOWANI DO KONTYNUACJI ZAJĘĆ MDK W ROKU SZK. 2017/2018:

Gawrońska Alicja (Koło taneczne - gr. młodsza)