Aktualności

Wykaz kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia na zajęcia MDK w roku szk. 2017/2018 w postępowaniu uzupełniającym

Szanowni Państwo, umieszczamy poniżej wykaz kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia na zajęcia MDK w roku szk. 2017/2018 w postępowaniu uzupełniającym. Ze względu na problemy techniczne, nie było możliwe to wcześniej.

Koło plastyczne – gr. przedszkolna
Lista kandydatów zakwalifikowanych 
na zajęcia Koła plastycznego - gr. przedszkolna:
1. Taraska Weronika
2. Korolczuk Kinga
3. Ziółkowska Zuzanna
4. Koloska Kinga
5. Pietrzykowska Katarzyna
6. Niemczyk Róża


Koło taneczne – gr. przedszkolna
Lista kandydatów zakwalifikowanych 
na zajęcia Koła tanecznego - gr. przedszkolna:
1. Nowak Julia
2. Korolczuk Kinga
3. Ziółkowska Zuzanna
4. Haraf Julia
5. Koloska Kinga
6. Pietrzykowska Katarzyna
7. Niemczyk Róża

 

Koło taneczne – gr. młodsza
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła tanecznego - gr. młodsza
1. Szymańska Alicja
2. Woszczyńska Alicja
3. Kania Mikołaj
4. Magner Monika
5. Fischer Jennifer

 

Zespół fletowy
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia do zespołu fletowego
1. Dusza Wiktoria
2. Kukiełka Nadia
3. Bacior Olga
4. Dylong Judyta
5. Dylong Zuzanna
6. Piontek Małgorzata
7. Dudzik Magdalena


Koło instrumentalne - flet
Lista kandydatów zakwalifikowanych 
na zajęcia Koła instrumentalnego - flet
1. Nowak Martyna

 

Koło instrumentalne - gitara
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła instrumentalnego - gitara
1. Zając Zofia
2. Nowak Remigiusz
3. Dziadak Julia
4. Pietrek Natalia
5. Labus Martyna
6. Gawenda Jadwiga
7. Murczyk Alicja


Koło wokalne – gr. młodsza
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia do Koła wokalnego - gr. młodsza 
1. Szymańska Alicja
2. Oparowska Alicja
3. Labus Martyna
4. Gawenda Jadwiga
5. Fischer Jennifer
6. Kania Mikołaj


Koło wokalne – gr. starsza  
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła wokalnego - gr. starsza
1. Matlok Patrycja
2. Kabs Kamila
3. Roszczyk Denis
4. Zwierzyńska Natalia
5. Jeleń Natalia
6. Łopacka Wiktoria


Zespół artystyczny MELOMANIACY
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia do zespołu artystycznego MELOMANIACY
1. Zimnol Michał
2. Roszczyk Denis


Koło modelarskie – gr. młodsza – ORIGAMI
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła modelarskiego - gr. młodsza - ORIGAMI
1. Korolczuk Wiktoria
2. Nowak Alicja
3. Kania Mikołaj


Koło modelarskie – gr. młodsza – ORIGAMI
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła modelarskiego - gr. starsza
1. Dziadak Radosław


Koło teatralne
Lista kandydatów zakwalifikowanych
na zajęcia Koła teatralnego
1. Korolczuk Wiktoria
2. Kania Mikołaj


Osoby niezakwalifikowane do przyjęcia na zajęcia MDK w roku szk. 2017/2018 w postępowaniu uzupełniającym

L.P.

Nazwisko i Imię kandydata

Uwagi

1  

  Szymańska Alicja

  Na zajęcia Koła „Akademia Kreatywności” – gr. młodsza nie była prowadzona rekrutacja