Aktualności

Rekrutacja na zajęcia MDK w roku szk. 2018/2019 - postępowanie podstawowe: badania uzdolnień i predyspozycji kierunkowych - WYNIKI

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
POSTĘPOWANIE PODSTAWOWE
 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH – W Y N I K I

  

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło taneczne – gr. przedszkolna 
Przeprowadzone w dniu 19.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Maślak Emilia
2. Seemann Selena

 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło taneczne – gr. młodsza I 
Przeprowadzone w dniu 19.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Fischer Jennifer
2. Jojko Nicola
3. Detmer Martyna

 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło taneczne – gr. młodsza II
Przeprowadzone w dniu 19.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Garcarczyk Natalia
2. Majer Wiktoria

 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Zespół taneczny APLAUZ – gr. młodsza
Przeprowadzone w dniu 19.06.2018
Osoby przyjęte do Zespołu:
1. Dylong Judyta
2. Jeleń Weronika
3. Kędziora Martyna
4. Musioł Alicja
5. Wendzik Maciej

 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Formacja taneczna CHEERLEADERKI 
Przeprowadzone w dniu 19.06.2018
Osoby przyjęte do Formacji:
1. Krzyścik Małgorzata

 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło teatralne 
Przeprowadzone w dniu 19.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Wieczorek Julia

 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło instrumentalne – gitara  
Przeprowadzone w dniu 19.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Adamczyk Oliwia
2. Gawenda Filip
3. Garcarczyk Natalia
4. Reguła Seweryn
 

 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło plastyczne – gr. przedszkolna 
Przeprowadzone w dniu 19.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Seemann Selena

  

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło plastyczne – gr. młodsza 
Przeprowadzone w dniu 19.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Sega Zuzanna
2. Krzyścik Maria

 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło plastyczne – gr. starsza   
Przeprowadzone w dniu 20.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Wieczorek Julia
2. Dziadak Julia

 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło „Akademia Kreatywności” – gr. młodsza 
Przeprowadzone w dniu 19.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Chrobok Liliana
2. Krzyścik Maria
3. Jojko Nicola

 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło „Akademia Kreatywności” – gr. starsza
Przeprowadzone w dniu 19.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Wieczorek Julia

 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło „Akademia Kreatywności” – CERAMIKA – gr. młodsza 
Przeprowadzone w dniu 19.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Bohn Wiktor

 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło instrumentalne – skrzypce  
Przeprowadzone w dniu 20.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Matlok Patrycja
2. Sładkowska Justyna

 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło instrumentalno-wokalne – gr. młodsza 
Przeprowadzone w dniu 20.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Gawenda Jadwiga
2. Kępczyńska Zuzanna
3. Jojko Nicola

 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło instrumentalno-wokalne – gr. starsza 
Przeprowadzone w dniu 20.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Duda Kinga
2. Duka Agnieszka
3. Ocylok Wioletta
4. Socha Sandra
 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło instrumentalne – flet  
Przeprowadzone w dniu 20.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Wieczorek Julia
2. Dziadak Radosław
3. Niemczyk Róża
4. Szafranek Zuzanna
5. Przybylska Katarzyna
6. Chycki Piotr

 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Zespół artystyczny MELOMANIACY 
Przeprowadzone w dniu 20.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Duda Kinga

 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło instrumentalne – pianino 
Przeprowadzone w dniu 20.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Wieczorek Julia
2. Dusza Wiktoria
3. Ocylok Wioletta
4. Sega Zuzanna
5. Krzyścik Małgorzata
6. Krzyścik Marta
7. Przybylska Katarzyna
8. Chycki Piotr
9. Sowik Marta
10. Święty Amelia

 

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło modelarskie – gr. młodsza - ORIGAMI  
Przeprowadzone w dniu 20.06.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Korolczuk Kinga