Aktualności

Wykaz kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia na zajęcia MDK w roku szk. 2018/2019 - postępowanie podstawowe

Szanowni Państwo, poniżej podajemy wykaz kandydatów zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do przyjęcia na zajęcia MDK w roku szkolnym 2018/2019.

Wykaz kandydatów przyjętych i nieprzyjętych na zajęcia MDK w roku szkolnym 2018/2019 podamy, zgodnie z harmonogramem naboru, w dniu 27.06.2018.

Zasady naboru uczestników zajęć MDK w Świętochłowicach w roku szkolnym 2018/2019 dostępne są tutaj:  http://mdksw.pl/759-zasady-naboru-na-zaj%C4%99cia-mdk-w-roku-szkolnym-2018-2019.html

 

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
POSTĘPOWANIE PODSTAWOWE

WYKAZ KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH
DO PRZYJĘCIA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Koło plastyczne – gr. przedszkolna

zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Kielar Amelia
  2. Cieplewicz  Nadia
  3. Bohn Lena
  4. Pośpiech Natalia
  5. Wiedemann Katarzyna
  6. Pietrzykowska Katarzyna
  7. Huzik Malina

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Seemann Selena
  2. Walska Amelia
  3. Dubas Lena
  4. Gawrońska Anna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło plastyczne  - gr. młodsza
zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1.  Nowak Zuzanna
  2. Taraska Weronika
  3. Niemczyk Róża
  4. Koloska Kinga
  5. Nowak Martyna
  6. Bacior Olga
  7. Wieczorek Karolina
  8. Chrobok Liliana
  9. Łukowska Ewa
  10. Gładych Paulina

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Korolczuk Wiktoria
  2. Korolczuk Kinga
  3. Sega Zuzanna
  4. Jojko Nicola
  5. Franke Agata
  6. Krzyścik Maria
  7. Gawenda Filip
  8. Osadnik Mateusz
  9. Mozgol Matylda

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło plastyczne – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 12 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Sładkowska Justyna
  2. Wolny Agata
  3. Kubanek Beata
  4. Kubanek Klaudia
  5. Winter Oliwia
  6. Tomala Aleksandra
  7. Mally Patrycja

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Wieczorek Julia
  2. Dziadak Julia

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Remiorz Julia
  2. Drożdż Wiktor
  3. Przybycin Zofia
  4. Łukowska Ewa
  5. Jonczyk Wojciech
  6. Nowak Alicja
  7. Gładych Paulina

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Korolczuk Kinga
  2. Sega Zuzanna
  3. Jojko Nicola
  4. Franke Agata
  5. Reguła Sergiusz
  6. Krzyścik Maria
  7. Chrobok Liliana
  8. Pietrzak Łukasz

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Winter Oliwia
  2. Wieczorek Karolina
  3. Gawrońska Alicja
  4. Szafranek Zuzanna
  5. Stępień Anna
  6. Stępień Małgorzata

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Korolczuk Wiktoria
  2. Wieczorek Julia

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło „Akademia Kreatywności” – CERAMIKA – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 10-13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Sowik Marta – kontynuacja

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Bohn Wiktor

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło „Akademia Kreatywności” – CERAMIKA – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży od 14 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Kubanek Klaudia
  2. Mally Patrycja
  3. Tomala Aleksandra
  4. Jurczyńska Julia

Kontynuacji udziału w zajęciach

 

Koło taneczne – gr. przedszkolna

Zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Cieplewicz Nadia
  2. Bohn Lena
  3. Pośpiech Natalia
  4. Dubas Lena
  5. Słabosz Pola
  6. Wiedemann Katarzyna
  7. Rajczak Julia
  8. Pietrzykowska Katarzyna
  9. Huzik Malina

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Seemann Selena
  2. Maślak Emilia
  3. Cierlica Pola
  4. Gawrońska Anna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. młodsza I

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Nowak Martyna
  2. Remiorz Julia
  3. Witkowska Alicja
  4. Bomba Milena
  5. Święty Natalia
  6. Korolczuk Kinga

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Fischer Jennifer
  2. Jojko Nicola
  3. Mozgol Matylda
  4. Detmer Martyna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. młodsza II

Zajęcia dla dzieci w wieku 10-12 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Bomba Zofia
  2. Korolczuk Wiktoria
  3. Gawrońska Alicja
  4. Sichma Kaja
  5. Hewig Martyna
  6. Kowalski Mateusz
  7. Szymańska Alicja

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Majer Wiktoria
  2. Garcarczyk Natalia

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży w wieku od 13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Grolik Oliwia
  2. Seemann Martyna
  3. Różyczka Anna
  4. Grzymek Nadia
  5. Kempa Wiktoria
  6. Avetisyan Mariam
  7. Siegert Zuzanna
  8. Świercz Wiktoria
  9. Donerstag Aleksandra
  10. Hewig Karolina
  11. Grabarczyk Oliwia

Kontynuacji udziału w zajęciach

 

Zespół taneczny „APLAUZ” – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 10-13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Wolny Agata
  2. Kowalczyk Martyna
  3. Nowicka Martyna
  4. Ściebura Beata
  5. Bomba Anna
  6. Bugla Maja
  7. Golda Julia
  8. Mrowiec Zuzanna

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Dylong Judyta
  2. Wendzik Maciej
  3. Jeleń Weronika
  4. Musioł Alicja
  5. Kędziora Martyna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Zespół taneczny „APLAUZ” – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 14 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Grzymek Nadia
  2. Kempa Nadia
  3. Avetisyan Mariam
  4. Seemann Martyna
  5. Siegert Zuzanna
  6. Świercz Wiktoria
  7. Donerstag  Aleksandra
  8. Grolik Oliwia

Kontynuacji udziału w zajęciach

 

Formacja taneczna „CHEERLEADERKI’’

Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Donerstag Aleksandra
  2. Grzymek Nadia
  3. Kempa Wiktoria
  4. Avetisyan Mariam
  5. Seemann Martyna
  6. Siegert Zuzanna
  7. Świercz Wiktoria
  8. Grolik Oliwia

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Krzyścik Małgorzata

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło teatralne „KABARETKI”

Zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Bomba Zofia
  2. Święty Paulina
  3. Gawrońska Alicja
  4. Sichma Kaja

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Wieczorek Julia
  2. Bohn Wiktor

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Zespół artystyczny „MELOMANIACY”

Zajęcia dla młodzieży  w wieku od 15 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Seifried Katarzyna
  2. Tkacz Alicja
  3. Tkocz Daniel
  4. Witek Weronika
  5. Osadnik Sebastian

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Duda Kinga
  2. Szustak Szymon

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne - gitara

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Grolik Oliwia
  2. Sładkowska Justyna
  3. Tkacz Alicja
  4. Mrowiński Tomasz
  5. Mokwa Karolina
  6. Gawenda Jadwiga
  7. Mańka Weronika 
  8. Wasilewski Kamil
  9. Modrzejewska Aurelia
  10. Kokoszka Katarzyna
  11. Jeruzalem Emilia
  12. Bochenek Zuzanna
  13. Niechwiejczyk Kinga
  14. Piskorski Filip
  15. Tereszczuk Salomea
  16. Szol Natalia
  17. Szczepanek Anna
  18. Osadnik Sebastian
  19. Stępień Anna
  20. Dziadak Julia
  21. Buchcik Natalia
  22. Woszczyńska Alicja
  23. Śliwiński Mikołaj

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Adamczyk Oliwia
  2. Reguła Seweryn
  3. Mozgol Szymon
  4. Garcarczyk Natalia
  5. Gawenda Filip

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne - skrzypce

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Duka Agnieszka – kontynuacja
  2. Hys Paulina – kontynuacja
  3. Sekuła Milena – kontynuacja
  4. Kępczyńska Zuzanna – kontynuacja

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Matlok Patrycja
  2. Sładkowska Justyna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne - pianino

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Andruszczuk Kinga
  2. Kukiełka Nadia
  3. Łukasik Julia
  4. Mrowiec Zuzanna
  5. Piontek Małgorzata
  6. Modrzejewska Aurelia
  7. Gargała Julia
  8. Stępień Małgorzata

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Wieczorek Julia
  2. Dusza Wiktoria
  3. Ocylok Wioletta
  4. Sega Zuzanna
  5. Krzyścik Małgorzata
  6. Krzyścik Maria
  7. Przybylska Katarzyna
  8. Chycki Piotr
  9. Sowik Marta
  10. Święty Amelia

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne - flet

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Kukiełka Nadia
  2. Radwańska Nina
  3. Bacior Olga
  4. Dusza Wiktoria
  5. Piontek Małgorzata
  6. Gargała Julia

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Wieczorek Julia
  2. Dziadak Radosław
  3. Niemczyk Róża
  4. Szafranek Zuzanna
  5. Przybylska Katarzyna
  6. Chycki Piotr
  7. Mozgol Matylda

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalno-wokalne – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 -12 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Święty Amelia
  2. Jurczyńska Alicja
  3. Mokwa Karolina
  4. Radwańska Maria
  5. Kuczek Magdalena
  6. Garcarczyk Natalia

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Gładych Paulina
  2. Jojko Nicola
  3. Gawenda Jadwiga
  4. Mozgol Matylda
  5. Mozgol Szymon
  6. Pietrzak Łukasz
  7. Kępczyńska Zuzanna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalno-wokalne – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Seifried Katarzyna
  2. Tkacz Alicja
  3. Tkocz Daniel
  4. Woszczyńska Aneta
  5. Hys Paulina
  6. Łukasik Julia
  7. Jeleń Natalia
  8. Wojtala Małgorzata
  9. Witek Weronika
  10. Andruszczuk Natalia
  11. Piechaczek Karolina
  12. Matlok Patrycja
  13. Niechwiejczyk Kinga
  14. Osadnik Sebastian
  15. Krzyżanek Laura
  16. Stencel Oliwia
  17. Laskowska Wiktoria

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Duda Kinga
  2. Duka Agnieszka
  3. Ocylok Wioletta
  4. Socha Sandra

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Zespół fletowy

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-14 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Chycki Piotr
  2. Kukiełka Nadia
  3. Dylong Judyta
  4. Dylong Zuzanna
  5. Bacior Olga
  6. Dusza Wiktoria
  7. Dudzik Magda
  8. Piontek Małgorzata
  9. Szczepanek Anna

Kontynuacji udziału w zajęciach

 

Koło modelarskie – gr. młodsza - ORIGAMI

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-9 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Chmiel Wojciech  - kontynuacja
  2. Jonczyk Wojciech – kontynuacja
  3. Nowak Alicja – kontynuacja

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Korolczuk Kinga
  2. Mozgol Szymon
  3. Pietrzak Łukasz

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło modelarskie – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Dziadak Radosław
  2. Korolczuk Wiktoria

Kontynuacji udziału w zajęciach

 

 

Kandydaci spoza powiatu Świętochłowickiego

 nie z zasadami naboru uczestników zajęć MDK w Świętochłowicach w roku szkolnym 2018/2019 kandydaci zakwalifikowani ale mieszkający poza powiatem Świętochłowickim mogą zostać przyjęci na zajęcia, gdy po przeprowadzonej rekrutacji (postępowanie podstawowe – czerwiec, postępowanie uzupełniające – sierpień) dla mieszkańców powiatu Świętochłowickiego, pozostały wolne miejsca naborowe.

Lp.

Nazwisko i Imię kandydata

Koło

1

Pypno Lena

Koło plastyczne – gr. młodsza

2

Pypno Lena

Akademia Kreatywności – gr. młodsza

 

 

 

WYKAZ KANDYDATÓW
NIEZAKWALIFIKOWANYCH
 DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH MDK W ROKU SZK. 2018/2019

kandydaci niezakwalifikowani do przyjęcia na zajęcia MDK 

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

1

Kępczyński Mateusz

Koło instrumentalne – pianino - kandydat nie kwalifikuje się ze względu na wiek

2

Przybylska Katarzyna

Zespół Fletowy - kandydatka nie kwalifikuje się ze względu na wiek

 

 

 

WYKAZ KANDYDATÓW
NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO KONTYNUACJI
UDZIAŁU W ZAJĘCIACH MDK W ROKU SZK. 2018/2019

kandydaci niezakwalifikowani
do kontynuacji zajęć

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

1

Kielar Amelia

Koło taneczne gr. przedszkolna - osoba nie uczęszczała na zadeklarowane Koło

2

Krajewska Aleksandra

Zespół Artystyczny  MELOMANIACY - osoba nie uczęszczała na zadeklarowane Koło