Aktualności

Rekrutacja na zajęcia MDK w roku szkolnym 2018/2019 - postępowanie uzupełniające: badania uzdolnień i predyspozycji kierunkowych - W Y N I K I

Szanowni Państwo, poniżej podajemy wyniki badań uzdolnień i predyspozycji kierunkowych:

                                                              

                                                              REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK                                      29.08.2018 r.
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH – W Y N I K I

 

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło taneczne – gr. przedszkolna 
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Cierlica Pola
2. Szymura Kornelia
3. Boldt Hanna
4. Klyszcz Maria
5. Nowakowska Zuzanna
6. Gołąbek Emilia

--------------------  

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło taneczne – gr. młodsza I 
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Stalka Natalia
2. Taraska Weronika

--------------------

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło taneczne – gr. młodsza II
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
Brak

 

 -------------------- 

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Zespół taneczny APLAUZ – gr. młodsza
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Zespołu:
1. Sadłowska Oliwia

--------------------

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Formacja taneczna CHEERLEADERKI 
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Formacji:
Brak

-------------------- 

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło instrumentalne – gitara  
Przeprowadzone w dniu 28.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Stalka Natalia
2. Sala Natalia
3. Knas Emilia
4. Mozgol Szymon
5. Krufczyk Laura

 --------------------

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło plastyczne – gr. przedszkolna 
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Cierlica Pola
2. Szymura Kornelia
3. Walaska Amelia
4. Gwóźdź Marta
5. Szaton Maksymilian
6. Wręczycki Ignacy

-------------------- 

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło plastyczne – gr. starsza   
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Bochenek Maja

-------------------- 

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło „Akademia Kreatywności” – gr. starsza
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
Brak

-------------------- 

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło „Akademia Kreatywności” – CERAMIKA – gr. młodsza 
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
Brak

-------------------- 

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło instrumentalno-wokalne – gr. młodsza 
Przeprowadzone w dniu 28.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Taraska Weronika
2. Gładych Paulina 

 --------------------

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło instrumentalne – flet  
Przeprowadzone w dniu 28.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Mozgol Matylda

--------------------

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło modelarskie – gr. młodsza - ORIGAMI 
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Mozgol Szymon
2. Mozgol Matylda

--------------------

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło modelarskie – gr. starsza 
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
Brak