Aktualności

Rekrutacja w postępowaniu uzupełniającym na zajęcia MDK w roku szk. 2018/2019 - wykaz kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

Szanowni Państwo, poniżej podajemy wykaz kandydatów zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do przyjęcia na zajęcia MDK w rekrutacji w postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2018/2019.

Zasady naboru uczestników zajęć MDK w Świętochłowicach w roku szkolnym 2018/2019 dostępne są tutaj:  http://mdksw.pl/759-zasady-naboru-na-zaj%C4%99cia-mdk-w-roku-szkolnym-2018-2019.html

 

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
POSTĘPOWANIE PUZUPEŁNIAJĄCE

WYKAZ KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA

 

Koło plastyczne – gr. przedszkolna

zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów:

  1. Cierlica Pola
  2. Szymura Kornelia
  3. Walska Amelia
  4. Gwóźdź Marta
  5. Szaton Maksymilian
  6. Wręczycki Ignacy

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło plastyczne – gr. starsza

zajęcia dla dzieci w wieku od 12 lat

Lista kandydatów:

  1. Bochenek Maja

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło Akademia Kreatywności – gr. starsza

zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat

Lista kandydatów:

  1. Yerofieieva Diana
  2. Korolczuk Wiktoria

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło Akademia Kreatywności – ceramika – gr. młodsza

zajęcia dla dzieci w wieku 10-13 lat

Lista kandydatów:

  1. Bochenek Maja

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. przedszkolna

zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów:

  1. Cierlica Pola
  2. Szymura Kornelia
  3. Boldt Hanna
  4. Klyszcz Monika
  5. Nowakowska Zuzanna
  6. Gołąbek Emilia

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. młodsza I

zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów:

  1. Grycner Wiktoria
  2. Stalka Natalia
  3. Taraska Weronika

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. młodsza II

zajęcia dla dzieci w wieku 10-12 lat

Lista kandydatów:

  1. Yerofieieva Diana

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Zespół taneczny APLAUZ – gr. młodsza

zajęcia dla dzieci w wieku 10-13 lat

Lista kandydatów:

  1. Sadłowska Oliwia
  2. Yerofiejeva Diana

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Formacja taneczna CHEERLEADERKI

zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów:

  1. Yerofiejeva Diana

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne – gitara

zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów:

  1. Stalka Natalia
  2. Sala Natalia
  3. Knas Emilia
  4. Mozgol Szymon
  5. Krufczyk Laura

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne – flet

zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów:

  1. Mozgol Matylda

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalno-wokalne – gr. młodsza

zajęcia dla dzieci w wieku od 7-12 lat

Lista kandydatów:

  1. Taraska  Weronika
  2. Yerofieieva  Diana
  3. Gładych Paulina

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło modelarskie – gr. młodsza – ORIGAMI

zajęcia dla dzieci w wieku od 7-9 lat

Lista kandydatów:

  1. Mozgol Szymon
  2. Mozgol Matylda

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło modelarskie – gr. starsza

zajęcia dla dzieci w wieku od 7-9 lat

Lista kandydatów:

  1. Yerofieiewa  Diana

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

 

WYKAZ KANDYDATÓW
NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA NA ZAJĘCIA MDK
W ROKU SZK. 2018/2019

 

kandydaci niezakwalifikowani

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

1

Yerofieiewa  Diana

Koło plastyczne – gr. młodsza – rekrutacja na to Koło zajęciowe nie była prowadzona

2

Korolczuk Kinga

Koło plastyczne – gr. przedszkolna kandydatka nie kwalifikuje się ze względu na wiek

3

Stalka Natalia

Koło Akademia Kreatywności – gr. młodsza - rekrutacja na to Koło zajęciowe nie była prowadzona