Aktualności

Nabór na zajęcia MDK w roku szkolnym 2018/2019 w postępowaniu bieżącym - WYKAZ KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH

Szanowni Państwo, poniżej podajemy wykaz kandydatów zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do przyjęcia na zajęcia MDK w rekrutacji w postępowaniu bieżącym na rok szkolny 2018/2019.

Zasady naboru uczestników zajęć MDK w Świętochłowicach w roku szkolnym 2018/2019 dostępne są tutaj:  http://mdksw.pl/759-zasady-naboru-na-zaj%C4%99cia-mdk-w-roku-szkolnym-2018-2019.html

           

 

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
POSTĘPOWANIE BIEŻĄCE

WYKAZ KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA

 

Koło plastyczne – gr. młodsza

zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat

Lista kandydatów:

  1. Pypno Lena
  2. Putlak Martyna
  3. Rusak Lena
  4. Rudy Lena

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło Akademia Kreatywności – gr. młodsza

zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów:

  1. Pypno Lena
  2. Rusak Lena

 

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło Akademia Kreatywności – ceramika – gr. młodsza

zajęcia dla dzieci w wieku 10-13 lat

Lista kandydatów:

  1. Nowak Alicja
  2. Wieczorek Karolina
  3. Kucia Aurelia
  4. Łukowska Ewa

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło Akademia Kreatywności – ceramika – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży od 14 lat

Lista kandydatów:

  1. Kubanek Beata
  2. Klimiuk Nikola
  3. Siegert Dominika

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. przedszkolna

zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów:

  1. Skonieczek Aleksandra
  2. Piętoń Magdalena

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. młodsza I

zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów:

  1. Nowak Alicja
  2. Kaduk Oliwia
  3. Putlak  Martyna
  4. Rusak Lena
  5. Warmiak Sandra

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. młodsza II

zajęcia dla dzieci w wieku 10-12 lat

Lista kandydatów:

  1. Yerofieieva Diana

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne – gitara

zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów:

  1. Bomba Milena
  2. Przedworska Magdalena

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalno-wokalne – gr. młodsza

zajęcia dla dzieci w wieku od 7-12 lat

Lista kandydatów:

  1. Bomba Milena
  2. Sekuła Milena
  3. Nowakowska Martyna

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło wokalne – gr. starsza

zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów:

  1. Krajewska Aleksandra

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Zespół artystyczny MELOMANIACY

zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów:

  1. Krajewska Aleksandra
  2. Jabcoń Alan

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło teatralne KABARETKI

zajęcia dla dzieci w wieku od 10-14 lat

Lista kandydatów:

  1. Bohn Wiktor

 

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło modelarskie – gr. starsza

zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów:

  1. Yerofieiewa  Diana
  2. Klimiuk Nikola

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne – pianino

zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów:

  1. Bomba Milena
  2. Skowronek Franciszek

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

WYKAZ KANDYDATÓW
NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA NA ZAJĘCIA MDK
W ROKU SZK. 2018/2019
w postępowaniu bieżącym

kandydaci niezakwalifikowani

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

 

Brak