Aktualności

nabór na nowe Koła zajęć w MDK!

NOWE KOŁA ZAJĘĆ W MDK!

 

            Jak już Państwo wiedzą, od marca w naszej placówce prowadzone są nowe Koła zajęć, które niewątpliwie wzbogacają ofertę kierowaną do dzieci i młodzieży.

I tak też pasjonatów odkrywania otaczającego nas świata przyrody oraz historii regionu, z pewnością zaciekawi Koło „Młodego przyrodnika”, a wszystkich, którzy chcą wesoło spędzić czas bez elektronicznych ekranów zapraszamy na zajęcia Koła Gier Planszowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału nowych Kołach zainteresowań w naszej placówce.

Przypominamy, że kolejne postępowanie naborowe prowadzone będzie od dnia 11.03.2019 r. Chętnych do udziału w ww. Kołach zapraszamy do sali nr 4, w godzinach i terminach zajęć poszczególnych Kół.

Kategoria wiekowa

Nazwa Koła zajęć

Terminy
i godziny zajęć:


KOŁO GIER PLANSZOWYCH

Grupa młodsza
dzieci i młodzież
od 10-15 lat

Zajęcia rozwijające umiejętność pracy w grupie oraz podstawowe zdolności matematyczne. Kształtują zdolność logicznego myślenia, uczą empatii, zdrowej rywalizacji i szacunku dla przeciwników. Zajęcia będą realizowane we współpracy z Firmą GRANNA, jako Klub Gier Planszowych.

Zajęcia odbywają się 
we wtorki, 
16:00-18:15

Grupa starsza
młodzież od 16 lat

Zajęcia pozwalające kreatywnie spędzać wolny czas, realizując scenariusze wybranych gier. Rozbudzają wyobraźnię i pozwalają na wcielenie się w wybrane role, tworząc alternatywną rzeczywistość.

Zajęcia odbywają się
w czwartki,
17:00-19:15


KOŁO „MŁODY PRZYRODNIK”

Dzieci i młodzież
od 10-15 lat

Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodniczo-krajoznawcze. Rozwijają umiejętność obserwacji oraz rozwiązywania problemów na bazie zajęć terenowych i pracy w grupach. Podczas zajęć uczestnicy biorą udział w podstawowych pracach ogrodniczych na terenie MDK oraz zapoznają się z bogactwem przyrodniczym najbliższej okolicy oraz dziedzictwem historycznym regionu.

Zajęcia odbywają się
w piątki,
16:00-19:05