Aktualności

Dojazd/dojście do MDK

Informujemy, że od dnia 16.11.2018 r. jest już możliwość wejścia/dojazdu do MDK przez furtkę/bramę wjazdową od frontu budynku.

 




KONCERT PATRIOTYCZNY w MDK!

Zapraszamy wszystkich serdecznie!

 


 

 

Organizacja pracy w dniu 02.11.2018 r.

Informujemy, że w dniu 02.11.2018 r. zajęcia Koła plastycznego - gr. młodsza będą odbywać się w godzinach 10:30-12:00.

Zajęcia Kół: instrumentalno-wokalnego oraz tanecznego odbędą się w niezmienionych godzinach.

 


 

Nabór na zajęcia MDK w roku szkolnym 2018/2019 w postępowaniu bieżącym - WYKAZ KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH

Świętochłowice, 30.10.2018 r.

Szanowni Państwo, poniżej podajemy wykaz kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych na zajęcia MDK w roku szkolnym 2018/2019 w postępowaniu bieżącym.

Zasady naboru uczestników zajęć MDK w Świętochłowicach w roku szkolnym 2018/2019 dostępne są tutaj:  http://mdksw.pl/759-zasady-naboru-na-zaj%C4%99cia-mdk-w-roku-szkolnym-2018-2019.html

 

 

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
POSTĘPOWANIE BIEŻĄCE

WYKAZ KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH NA ZAJĘCIA MDK

 

Koło plastyczne – gr. młodsza

zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Rudy Lena

 

Koło Akademia Kreatywności – gr. młodsza

zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Pypno Lena
  2. Rusak Lena

 

Koło „Akademia Kreatywności”
– CERAMIKA – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 10-13 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Nowak Alicja
  2. Wieczorek Karolina
  3. Kucia Aurelia
  4. Łukowska Ewa

 

Koło „Akademia Kreatywności”
– CERAMIKA – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży od 14 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Kubanek Beata
  2. Siegert Dominika

 

Koło taneczne – gr. przedszkolna
Zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Skonieczek Aleksandra
  2. Piętoń Magdalena

                                                                                                            

Koło taneczne – gr. młodsza I
Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Nowak Alicja
  2. Kaduk Oliwia
  3. Rusak Lena
  4. Warmiak Sandra

 

Koło taneczne – gr. młodsza II
Zajęcia dla dzieci w wieku 10-12 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Yerofieieva Diana

 

Koło instrumentalne - gitara
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Przedworska Magdalena

 

Koło instrumentalno-wokalne – gr. młodsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 -12 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Sekuła Milena
  2. Nowakowska Martyna


Koło wokalne – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Krajewska Aleksandra


Zespół artystyczny MELOMANIACY

Zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Krajewska Aleksandra
  2. Jabcoń Alan

 

Koło teatralne

zajęcia dla dzieci w wieku od 10-14 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Bohn Wiktori

 

Koło modelarskie – gr. starsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Yerofieiewa  Diana


Koło instrumentalne - pianino
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Bomba Milena
  2. Skowronek Franciszek

 

 

WYKAZ KANDYDATÓW, KTÓRZY W POSTĘPOWANIU BIEŻĄCYM
NIE ZOSTALI PRZYJĘCI NA ZAJĘCIA MDK
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Kandydaci, którzy nie zostali przyjęci na zajęcia MDK 

 

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

1.

Klimiuk Nikola

Koło modelarskie – gr. starsza; Akademia Kreatywności – ceramika – gr. starsza

2.

Bomba Milena

Koło instrumentalno-wokalne – gr. starsza, Koło instrumentalne - gitara

3.

Putlak Martyna

Koło taneczne – gr. młodsza I, Koło plastyczne – gr. młodsza

 


Nabór na zajęcia MDK w roku szkolnym 2018/2019 w postępowaniu bieżącym - WYKAZ KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH

Szanowni Państwo, poniżej podajemy wykaz kandydatów zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do przyjęcia na zajęcia MDK w rekrutacji w postępowaniu bieżącym na rok szkolny 2018/2019.

Zasady naboru uczestników zajęć MDK w Świętochłowicach w roku szkolnym 2018/2019 dostępne są tutaj:  http://mdksw.pl/759-zasady-naboru-na-zaj%C4%99cia-mdk-w-roku-szkolnym-2018-2019.html

           

 

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
POSTĘPOWANIE BIEŻĄCE

WYKAZ KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA

 

Koło plastyczne – gr. młodsza

zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat

Lista kandydatów:

  1. Pypno Lena
  2. Putlak Martyna
  3. Rusak Lena
  4. Rudy Lena

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło Akademia Kreatywności – gr. młodsza

zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów:

  1. Pypno Lena
  2. Rusak Lena

 

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło Akademia Kreatywności – ceramika – gr. młodsza

zajęcia dla dzieci w wieku 10-13 lat

Lista kandydatów:

  1. Nowak Alicja
  2. Wieczorek Karolina
  3. Kucia Aurelia
  4. Łukowska Ewa

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło Akademia Kreatywności – ceramika – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży od 14 lat

Lista kandydatów:

  1. Kubanek Beata
  2. Klimiuk Nikola
  3. Siegert Dominika

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. przedszkolna

zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów:

  1. Skonieczek Aleksandra
  2. Piętoń Magdalena

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. młodsza I

zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów:

  1. Nowak Alicja
  2. Kaduk Oliwia
  3. Putlak  Martyna
  4. Rusak Lena
  5. Warmiak Sandra

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. młodsza II

zajęcia dla dzieci w wieku 10-12 lat

Lista kandydatów:

  1. Yerofieieva Diana

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne – gitara

zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów:

  1. Bomba Milena
  2. Przedworska Magdalena

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalno-wokalne – gr. młodsza

zajęcia dla dzieci w wieku od 7-12 lat

Lista kandydatów:

  1. Bomba Milena
  2. Sekuła Milena
  3. Nowakowska Martyna

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło wokalne – gr. starsza

zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów:

  1. Krajewska Aleksandra

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Zespół artystyczny MELOMANIACY

zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów:

  1. Krajewska Aleksandra
  2. Jabcoń Alan

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło teatralne KABARETKI

zajęcia dla dzieci w wieku od 10-14 lat

Lista kandydatów:

  1. Bohn Wiktor

 

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło modelarskie – gr. starsza

zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów:

  1. Yerofieiewa  Diana
  2. Klimiuk Nikola

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne – pianino

zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów:

  1. Bomba Milena
  2. Skowronek Franciszek

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

WYKAZ KANDYDATÓW
NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA NA ZAJĘCIA MDK
W ROKU SZK. 2018/2019
w postępowaniu bieżącym

kandydaci niezakwalifikowani

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

 

Brak