Aktualności

Utrudniony kontakt z MDK

INFORMACJA

W dniu 05.09.2018 r. nastąpiła awaria linii telefonicznej oraz sieci internetowej. Deklarowany przez firmę telekomunikacyjną czas usunięcia usterki, to dwa dni robocze. Za utrudnienia przepraszamy.

 


 

SPOTKANIA ORGANIZACYJNE na Koła zajęciowe w roku szkolnym 2018/2019

SPOTKANIA ORGANIZACYJNE z nauczycielami prowadzącymi Koła zajęciowe:


Smile Koło taneczne - gr. przedszkolna: środa, 05.09.2018, godz. 15:15

Smile Koło taneczne - gr. młodsza I: czwartek, 06.09.2018, godz. 15:15

Smile Koło taneczne - gr. młodsza II: piątek, 07.09.2018, godz. 16:00

Smile Koło taneczne - gr. starsza: wtorek, 04.09.2018, godz. 17:00

Smile Zespół taneczny APLAUZ - gr. młodsza: środa, 05.09.2018, godz. 16:00

Smile Zespół taneczny APLAUZ - gr. starsza: poniedziałek, 03.09.2018, godz. 18:15

Smile Formacja taneczna CHEERLEADERKI: poniedziałek, 03.09.2018, godz. 16:00

Smile Koło plastyczne - gr. przedszkolna: wtorek, 04.09.2018, godz. 15:15

Smile Koło plastyczne - gr. młodsza: piątek, 07.09.2018, godz. 16:00

Smile Koło plastyczne - gr. starsza: poniedziałek, 03.09.2018, godz. 17:15

Smile Koło "Akademia Kreatywności" - gr. młodsza: środa, 05.09.2018, godz. 17:30

Smile Koło "Akademia Kreatywności" - gr. starsza: środa, 05.09.2018, godz. 16:00

Smile Koło "Akademia Kreatywności - ceramika" - gr. młodsza: wtorek, 04.09.2018, godz. 16:00

Smile Koło "Akademia Kreatywności - ceramika" - gr. starsza: czwartek, 06.09.2018, godz. 16:00

Smile Koło teatralne: wtorek, 04.09.2018, godz. 17:30

Smile Zespół artystyczny - MELOMANIACY: wtorek, 04.09.2018, godz. 17:00

Smile Koło instrumentalno-wokalne - gr. młodsza: poniedziałek, 03.09.2018, godz. 16:30 (zajęcia z p. Agnieszką Miłek)

Smile Koło instrumentalno-wokalne - gr. starsza: poniedziałek, 03.09.2018, godz. 17:30 (zajęcia z p. Agnieszką Miłek)

Smile Koło wokalne - gr. młodsza: czwartek, 06.09.2018, godz. 16:30 (zajęcia z p. Agnieszką Rusinowską)

Smile Koło wokalne - gr. starsza: czwartek, 06.09.2018, godz. 17:30 (zajęcia z p. Agnieszką Rusinowską)

Smile Koło instrumentalne - gitara: poniedziałek, 03.09.2018, godz. 16:30

Smile Koło instrumentalne - skrzypce: wtorek, 04.09.2018, godz. 17:30

Smile Koło instrumentalne - pianino: wtorek, 04.09.2018, godz. 16:00

Smile Koło instrumentalne - flet: środa, 05.09.2018, godz. 16:00

Smile Zespół fletowy: poniedziałek, 03.09.2018, godz. 16:30

Smile Koło modelarskie – gr. młodsza – ORIGAMI: środa, 05.09.2018, godz. 16:00

Smile Koło modelarskie – gr. starsza: środa, 05.09.2018, godz. 17:40

 

Harmonogram zajęć MDK w roku szkolnym 2018/2019 zostanie podany już wkrótce.

 


 

rekrutacja w postępowaniu uzupełniającym na zajęcia MDK w roku szk. 2018/2019 - wykaz kandydatów przyjętych i nieprzyjętych

 Szanowni Państwo, poniżej podajemy wykaz kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych na zajęcia MDK w roku szkolnym 2018/2019 w postępowaniu uzupełniającym.

Zasady naboru uczestników zajęć MDK w Świętochłowicach w roku szkolnym 2018/2019 dostępne są tutaj:  http://mdksw.pl/759-zasady-naboru-na-zaj%C4%99cia-mdk-w-roku-szkolnym-2018-2019.html

 

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE

WYKAZ KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH NA ZAJĘCIA MDK

 

 

Koło plastyczne – gr. przedszkolna
zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Cierlica Pola
  2. Szymura Kornelia
  3. Walska Amelia
  4. Gwóźdź Marta
  5. Szaton Maksymilian
  6. Wręczycki Ignacy

 

Koło plastyczne – gr. starsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 12 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Bochenek Maja

 

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. starsza
Zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

Brak

 

Koło „Akademia Kreatywności”
– CERAMIKA – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 10-13 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

Brak

 

Koło taneczne – gr. przedszkolna
Zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Cierlica Pola
  2. Szymura Kornelia
  3. Boldt Hanna
  4. Klyszcz Monika
  5. Nowakowska Zuzanna
  6. Gołąbek Emilia

                                                                                                       

Koło taneczne – gr. młodsza I
Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Stalka Natalia
  2. Taraska Weronika

 

Koło taneczne – gr. młodsza II
Zajęcia dla dzieci w wieku 10-12 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

Brak

 

Zespół taneczny „APLAUZ” – gr. młodsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 10-13 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Sadłowska Oliwia

 

Formacja taneczna „CHEERLEADERKI’’
Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

Brak

 

Koło instrumentalne - gitara
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Stalka Natalia
  2. Sala Natalia
  3. Knas Emilia
  4. Mozgol Szymon
  5. Krufczyk Laura

 

Koło instrumentalne - flet
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Mozgol Matylda

 

Koło instrumentalno-wokalne – gr. młodsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 -12 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Taraska  Weronika
  2. Gładych Paulina

 

Koło modelarskie – gr. młodsza - ORIGAMI
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-9 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Mozgol Szymon
  2. Mozgol Matylda

 

Koło modelarskie – gr. starsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

Brak

 

 

WYKAZ KANDYDATÓW, KTÓRZY W POSTĘPOWANIU UZUPEŁNIAJĄCYM
NIE ZOSTALI PRZYJĘCI NA ZAJĘCIA MDK
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Kandydaci, którzy nie zostali przyjęci na zajęcia MDK 

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

1.

Yerofieieva Diana

 Koło taneczne gr. – młodsza II; Zespół taneczny APLAUZ – GR. MŁODSZA; Formacja taneczna CHEERLEDERKI;  Koło Akademia Kreatywności – gr.starsza;  Koło Akademia Kreatywności – ceramika – gr. młodsza;  Koło instrumentalno-wokalne – gr.młodsza; Koło modelarskie – gr.starsza.

2.

Korolczuk Wiktoria

 Koło Akademia Kreatywności – gr.starsza.

3.

Grycner Wiktoria

 Koło taneczne – gr.młodsza I.

 


Rekrutacja w postępowaniu uzupełniającym na zajęcia MDK w roku szk. 2018/2019 - wykaz kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

Szanowni Państwo, poniżej podajemy wykaz kandydatów zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do przyjęcia na zajęcia MDK w rekrutacji w postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2018/2019.

Zasady naboru uczestników zajęć MDK w Świętochłowicach w roku szkolnym 2018/2019 dostępne są tutaj:  http://mdksw.pl/759-zasady-naboru-na-zaj%C4%99cia-mdk-w-roku-szkolnym-2018-2019.html

 

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
POSTĘPOWANIE PUZUPEŁNIAJĄCE

WYKAZ KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA

 

Koło plastyczne – gr. przedszkolna

zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów:

  1. Cierlica Pola
  2. Szymura Kornelia
  3. Walska Amelia
  4. Gwóźdź Marta
  5. Szaton Maksymilian
  6. Wręczycki Ignacy

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło plastyczne – gr. starsza

zajęcia dla dzieci w wieku od 12 lat

Lista kandydatów:

  1. Bochenek Maja

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło Akademia Kreatywności – gr. starsza

zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat

Lista kandydatów:

  1. Yerofieieva Diana
  2. Korolczuk Wiktoria

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło Akademia Kreatywności – ceramika – gr. młodsza

zajęcia dla dzieci w wieku 10-13 lat

Lista kandydatów:

  1. Bochenek Maja

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. przedszkolna

zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów:

  1. Cierlica Pola
  2. Szymura Kornelia
  3. Boldt Hanna
  4. Klyszcz Monika
  5. Nowakowska Zuzanna
  6. Gołąbek Emilia

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. młodsza I

zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów:

  1. Grycner Wiktoria
  2. Stalka Natalia
  3. Taraska Weronika

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. młodsza II

zajęcia dla dzieci w wieku 10-12 lat

Lista kandydatów:

  1. Yerofieieva Diana

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Zespół taneczny APLAUZ – gr. młodsza

zajęcia dla dzieci w wieku 10-13 lat

Lista kandydatów:

  1. Sadłowska Oliwia
  2. Yerofiejeva Diana

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Formacja taneczna CHEERLEADERKI

zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów:

  1. Yerofiejeva Diana

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne – gitara

zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów:

  1. Stalka Natalia
  2. Sala Natalia
  3. Knas Emilia
  4. Mozgol Szymon
  5. Krufczyk Laura

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne – flet

zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów:

  1. Mozgol Matylda

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalno-wokalne – gr. młodsza

zajęcia dla dzieci w wieku od 7-12 lat

Lista kandydatów:

  1. Taraska  Weronika
  2. Yerofieieva  Diana
  3. Gładych Paulina

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło modelarskie – gr. młodsza – ORIGAMI

zajęcia dla dzieci w wieku od 7-9 lat

Lista kandydatów:

  1. Mozgol Szymon
  2. Mozgol Matylda

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło modelarskie – gr. starsza

zajęcia dla dzieci w wieku od 7-9 lat

Lista kandydatów:

  1. Yerofieiewa  Diana

- zakwalifikowanych do uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

 

WYKAZ KANDYDATÓW
NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA NA ZAJĘCIA MDK
W ROKU SZK. 2018/2019

 

kandydaci niezakwalifikowani

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

1

Yerofieiewa  Diana

Koło plastyczne – gr. młodsza – rekrutacja na to Koło zajęciowe nie była prowadzona

2

Korolczuk Kinga

Koło plastyczne – gr. przedszkolna kandydatka nie kwalifikuje się ze względu na wiek

3

Stalka Natalia

Koło Akademia Kreatywności – gr. młodsza - rekrutacja na to Koło zajęciowe nie była prowadzona

 




Rekrutacja na zajęcia MDK w roku szkolnym 2018/2019 - postępowanie uzupełniające: badania uzdolnień i predyspozycji kierunkowych - W Y N I K I

Szanowni Państwo, poniżej podajemy wyniki badań uzdolnień i predyspozycji kierunkowych:

                                                              

                                                              REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK                                      29.08.2018 r.
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH – W Y N I K I

 

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło taneczne – gr. przedszkolna 
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Cierlica Pola
2. Szymura Kornelia
3. Boldt Hanna
4. Klyszcz Maria
5. Nowakowska Zuzanna
6. Gołąbek Emilia

--------------------  

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło taneczne – gr. młodsza I 
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Stalka Natalia
2. Taraska Weronika

--------------------

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło taneczne – gr. młodsza II
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
Brak

 

 -------------------- 

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Zespół taneczny APLAUZ – gr. młodsza
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Zespołu:
1. Sadłowska Oliwia

--------------------

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Formacja taneczna CHEERLEADERKI 
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Formacji:
Brak

-------------------- 

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło instrumentalne – gitara  
Przeprowadzone w dniu 28.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Stalka Natalia
2. Sala Natalia
3. Knas Emilia
4. Mozgol Szymon
5. Krufczyk Laura

 --------------------

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło plastyczne – gr. przedszkolna 
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Cierlica Pola
2. Szymura Kornelia
3. Walaska Amelia
4. Gwóźdź Marta
5. Szaton Maksymilian
6. Wręczycki Ignacy

-------------------- 

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło plastyczne – gr. starsza   
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Bochenek Maja

-------------------- 

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło „Akademia Kreatywności” – gr. starsza
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
Brak

-------------------- 

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło „Akademia Kreatywności” – CERAMIKA – gr. młodsza 
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
Brak

-------------------- 

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło instrumentalno-wokalne – gr. młodsza 
Przeprowadzone w dniu 28.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Taraska Weronika
2. Gładych Paulina 

 --------------------

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło instrumentalne – flet  
Przeprowadzone w dniu 28.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Mozgol Matylda

--------------------

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło modelarskie – gr. młodsza - ORIGAMI 
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
1. Mozgol Szymon
2. Mozgol Matylda

--------------------

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło modelarskie – gr. starsza 
Przeprowadzone w dniu 27.08.2018
Osoby przyjęte do Koła:
Brak