Zajęcia harmonogram

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2020/2021 - listopad 2020   

Harmonogram zajęć MDK
w roku szkolnym 2020/2021


KOŁO KREATYWNE BRZDĄCE

Sala plastyczna

Środa

godz. 15:45-16:30


KOŁO MUZYKUJĄCE BRZDĄCE

Sala teatralna

Piątek

grupa A – godz. 15:30-16:15

grupa B – godz. 16:30-17:15


KOŁO TAŃCZĄCE BRZDĄCE

Sala taneczna

Poniedziałek

grupa A – godz. 15:30-16:15

grupa B – godz. 16:35-17:20

Środa

grupa A – godz. 15:30-16:15

grupa B – godz. 16:35-17:20


KOŁO EKOBRZDĄCE

Sala przyrodnicza

Poniedziałek

godz. 15:45-16:30


KOŁO PLASTYCZNE

Sala plastyczna

Środa

gr. młodsza – godz. 16:45-18:15

Poniedziałek

gr. starsza – godz. 17:15-19:30


KOŁO „AKADEMIA KREATYWNOŚCI”

Sala plastyczna

Piątek

gr. młodsza – godz. 15:45-17:15

gr. starsza – godz. 17:30-19:00


KOŁO CERAMIKA

Sala nr 1 w drugiej części budynku

Wtorek

gr. młodsza – godz. 16:00-19:00

Czwartek

gr. starsza – godz. 16:45-19:45


KOŁO TANECZNE

Sala taneczna

Poniedziałek

gr. młodsza – godz. 17:30-19:00 

Czwartek

gr. młodsza – godz. 16:30-18:00 

Środa

gr. starsza – godz. 17:30-19:00 


ZESPÓŁ TANECZNY APLAUZ

Sala taneczna

 Wtorek

godz.16:00-19:00 


FORMACJA TANECZNA CHEERLEADERKI

Sala taneczna

Piątek

 godz. 16:00-19:00


KOŁO ORIGAMI

Sala plastyczna

Wtorek

godz. 16:00-18:15


KOŁO MODELARSKIE

Sala plastyczna

Czwartek

godz. 17:30-19:45

 
KOŁO WOKALNE

Sala wokalna

Poniedziałek

gr. starsza – 15:00-18:15

Środa

gr. młodsza – 15:35-18:00

gr. starsza – 18:05-18:50

czwartek

gr. starsza – 16:20-20:25

Piątek

gr. młodsza – 14:15-15:50


DZIECIĘCY ZESPÓŁ WOKALNY LEMADO

Sala muzyczna

Piątek

godz. 16:00-17:30


ZESPÓŁ SKRZYPCOWY

Sala instrumentalna

Piątek

godz. 18:35-19:20


KOŁO INSTRUMENTALNE – SKRZYPCE

Sala instrumentalna

Piątek

godz. 15:00-15:45

godz. 17:45-18:30

godz. 19:25-20:10


KOŁO INSTRUMENTALNE – GITARA

Sala instrumentalna

Poniedziałek

godz. 14:15-19:10

Wtorek

godz. 14:15-19:10


KOŁO INSTRUMENTALNE – PIANINO

Sala muzyczna

Wtorek

godz. 17:30-19:55

Czwartek

godz. 15:00-19:55


KOŁO INSTRUMENTALNE – FLET

Sala muzyczna

Środa

godz. 15:45-17:20


ZESPÓŁ FLETOWY

Sala muzyczna

Środa

godz. 17:30-19:00


ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY MELOMANIACY

Sala teatralna

Wtorek

godz. 16:30-19:30


KOŁO GIER PLANSZOWYCH

Sala przyrodnicza

Piątek

gr. młodsza  godz. 15:15-16:45

gr. starsza  godz. 17:00-19:15


KOŁO „MŁODY PRZYRODNIK”

 Sala przyrodnicza

Poniedziałek

gr. młodsza – 16:45-19:00

Środa

gr. starsza – 16:00-18:15


KOŁO MŁODSZAKI W TEATRZE

Sala teatralna

Czwartek

godz. 15:45-18:00


KOŁO TEATRALNE

Sala teatralna

Piątek

godz. 16:30-18:45


WARSZTAT MŁODEGO AKTORA

Aula

Czwartek

godz. 18:15-19:45