Rekrutacja na zajęcia MDK w roku szk. 2019/2020 - BADANIA UZDOLNIEŃ KIERUNKOWYCH - w y n i k i

Szanowni Państwo, poniżej umieszczamy wyniki przeprowadzonych badań uzdolnień kierunkowych:

 

                                                                        REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK                                                 27.06.2019 r.
W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
POSTĘPOWANIE PODSTAWOWE

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH – W Y N I K I


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło survivalowe
Przeprowadzone w dniu 26.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:
1. Sładkowski Bartłomiej


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło „Młody przyrodnik”
Przeprowadzone w dniu 26.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:
1. Olejnik Nadia
2. Bier Konrad
3. Modrzejewska Aurelia
4. Adamiak Krzysztof
5. Setnik Jakub
6. Dambok Paweł


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Dziecięcy zespół wokalny
Przeprowadzone w dniu 17.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:
1. Cieplewicz Nadia
2. Machaczka Maria
3. Krzyścik Maria
4. Jurczyńska Alicja
5. Bohn Lena


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Zespół skrzypcowy
Przeprowadzone w dniu 17.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:
1. Hys Paulina
2. Duka Agnieszka


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło plastyczne - gr. przedszkolna
Przeprowadzone w dniu 25.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:
1. Kita Jan
2. Sadowski Tobiasz
3. Majer Mateusz
4. Sichma Lena
5. Nowakowska Hanna
6. Adamiak Marta
7. Kamińska Magdalena


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło plastyczne - gr. starsza
Przeprowadzone w dniu 25.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:
1. Dominika Siegert


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło Akademia Kreatywności - gr. starsza
Przeprowadzone w dniu 25.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:
1. Olek Emilia


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło Akademia Kreatywności – gr. młodsza
Przeprowadzone w dniu 25.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:
1. Makuch Zuzanna
2. Olejnik Nadia
3. Cieplewicz Nadia
4. Ćwięczek Martyna
5. Olek Karol


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło Akademia Kreatywności - CERAMIKA - gr. młodsza
Przeprowadzone w dniu 25.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:
1. Stalka Natalia


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło Akademia Kreatywności - CERAMIKA - gr. starsza
Przeprowadzone w dniu 25.06.2019 r.

Osoby przyjęte do Koła:

1. Kubanek Beata

2. Maja Bochenek

3. Zuzanna Bochenek


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło taneczne - gr. przedszkolna

Przeprowadzone w dniu 24.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Grzomba Zuzanna
2. Adamiak Marta
3. Kamińska Magdalena
4. Majer Mateusz
5. Zuzanna Goły
6. Sadowski Tobiasz
7. Banasik Barbara      
                                                   


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło taneczne - gr. młodsza I

Przeprowadzone w dniu 24.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Stalka Natalia

2. Jojko Nicola

3. Wiedemann Katarzyna

 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło taneczne - gr. młodsza II
Przeprowadzone w dniu 24.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Nowotniak Wiktoria

2. Olejnik Maja


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło taneczne - gr. młodsza II
Przeprowadzone w dniu 24.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Nowotniak Wiktoria

2.Olejnik Maja


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Zespół taneczny APLAUZ – gr. młodsza
Przeprowadzone w dniu 24.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Garcarczyk Natalia

2. Nowotniak Wiktoria

 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Formacja taneczna CHEERLEADERKI
Przeprowadzone w dniu 24.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Andruszczuk Kinga


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło instrumentalne - gitara 
Przeprowadzone w dniu 24.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Czop Marcel

2. Jojko Nicola
3. Bier Konrad
4. Sega Zuzanna
5. Sładkowski Antoni
6. Karlowska Weronika
7. Lipok Angelika
8. Witkowska Alicja
9. Stalka Natalia
10. Gutkowska Martyna
11. Modrzejewska Aurelia
12. Adamiak Krzysztof
13.Ćwięczek Martyna
14.Olek Emilia
15.Łata Piotr
16. Kiełkowska Agata

 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło wokalne – gr. młodsza

Przeprowadzone w dniu 17.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1.Suchłabowicz Bruno

2.Gładych Paulina

3.Niemczyk Róża

4.Machaczka Maria

5.Kępczyńska Zuzanna

6.Kuczek Magdalena

7.Taraska Weronika

8.Jurczyńska Alicja

 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło wokalne – gr. starsza

Przeprowadzone w dniu 17.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1.Hys Paulina

2.Krajewska Aleksandra

3.Różyczka Anna

4.Seifried Katarzyna

5.Matlok Patrycja

6.Jabcoń Alan

7.Duka Agnieszka

8.Garcarczyk Natalia

9.Gawenda Jadwiga

10.Witek Weronika

11.Ziętek Natalia

12.Niechwiejczyk Natalia

13.Gargała Julia

14.Łukasiak Julia

15.Lipok Angelika

 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Zespół artystyczny MELOMANIACY 
Przeprowadzone w dniu 17.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Krajewska Aleksandra

2. Zofia Zając

3. Seifried Katarzyna

4. Witek Weronika

5. Jabcoń Alan


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Zespół fletowy 
Przeprowadzone w dniu 17.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:
1. Gargała Julia


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło instrumentalne - flet 
Przeprowadzone w dniu 17.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Bacior Olga

2. Skowronek Gabriel

3. Mozgol Matylda

4. Sładkowski Bartłomiej

5. Niemczyk Róża

6. Radwańska Nina


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło instrumentalne – pianino
Przeprowadzone w dniu 24.06.2019 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Skowronek Franciszek

2. Wieczorek Julia

3. Dusza Wiktoria

4. Sowik Marta

5. Sega Zuzanna

6. Gargała Julia

7. Michalak Natalia Jagoda

8. Kukiełka Nadia

9. Andruszczuk Kinga

10. Modrzejewska Aurelia

11. Bomba Milena

12. Radwańska Maria


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło origami 
Przeprowadzone w dniu 26.06.2019 r.

Osoby przyjęte do Koła:

1. Olejnik Nadia

2. Sega Zuzanna

3. Gutkowska Martyna

4. Modrzejewska Aurelia

5. Adamiak Krzysztof


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło modelarskie
Przeprowadzone w dniu 26.06.2019 r.

Osoby przyjęte do Koła:

1. Bohn Wiktor

2. Setnik Jakub