Rekrutacja na zajęcia MDK w roku szk. 2019/2020 - postępowanie podstawowe - WYKAZ KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA NA ZAJĘCIA

Świętochłowice, 28.06.2019 r.

  Szanowni Państwo, poniżej podajemy wykaz kandydatów zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do przyjęcia na zajęcia MDK w roku szkolnym 2019/2020.

           

 

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
POSTĘPOWANIE PODSTAWOWE

WYKAZ KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

 

Koło plastyczne – gr. przedszkolna

zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Szymura Kornelia
  2. Suchłabowicz Hanna
  3. Wręczycki Ignacy
  4. Skonieczek Aleksandra

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Kita Jan
  2. Grzomba Zuzanna
  3. Sadowski Tobiasz
  4. Majer Mateusz
  5. Sichma Lena
  6. Nowakowska Hanna
  7. Adamiak Marta
  8. Kamińska Magdalena

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło plastyczne – gr. młodsza
zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Kielar Amelia
  2. Cieplewicz Nadia
  3. Pośpiech Natalia
  4. Wieczorek Karolina
  5. Gładych Paulina
  6. Łukowska Ewa
  7. Bacior Olga
  8. Niemczyk Róża
  9. Nowak Zuzanna
  10. Staroń Zuzanna
  11. Rudy Lena
  12. Nowak Martyna
  13. Taraska Weronika
  14. Sega Zuzanna
  15. Nowakowska Martyna
  16. Chrobok Liliana

Kontynuacji udziału w zajęciach

 

Koło plastyczne – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 12 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Kubanek Beata
  2. Kubanek Klaudia
  3. Wolny Agata
  4. Dziadak Julia
  5. Winter Oliwia
  6. Bochenek Maja
  7. Sładkowska Justyna
  8. Tomala Aleksandra

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Ziętek Natalia
  2. Siegert Dominika
  3. Bomba Anna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Jojko Nicola
  2. Rusak Lena
  3. Jonczyk Wojciech
  4. Pypno Lena
  5. Korolczuk Kinga

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Makuch Zuzanna
  2. Olejnik Nadia
  3. Bohn Lena
  4. Pietrzykowska Katarzyna
  5. Nurczyńska Nina
  6. Cieplewicz Nadia
  7. Pośpiech Natalia
  8. Glodny Liliana
  9. Stalka Natalia
  10. Adamiak Krzysztof
  11. Ćwięczek Martyna
  12. Kamińska Agnieszka
  13. Olek Karol
  14. Łata Hanna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Gładych Paulina
  2. Łukowska Ewa
  3. Remiorz Julia
  4. Wieczorek Karolina
  5. Brych Karolina
  6. Chrobok Liliana

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Sichma Kaja
  2. Olek Emilia
  3. Szafranek Zuzanna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło „Akademia Kreatywności” – CERAMIKA – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 9-13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Wieczorek Karolina
  2. Bohn Wiktor
  3. Łukowska Ewa
  4. Biszczanik Julia
  5. Staroń Zuzanna
  6. Nowak Alicja
  7. Sowik Marta

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Nowak Martyna
  2. Jarosz Zuzanna
  3. Stalka Natalia

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło „Akademia Kreatywności” – CERAMIKA – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży od 14 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Jurczyńska Julia
  2. Kubanek Klaudia
  3. Siegert Dominika
  4. Tomala Aleksandra

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Kubanek Beata
  2. Bochenek maja
  3. Bochenek Zuzanna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. przedszkolna

Zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Cierlica Pola
  2. Szymura Kornelia
  3. Słabosz Pola
  4. Sichma Lena

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Goły Zuzanna
  2. Grzomba Zuzanna
  3. Sadowski Tobiasz
  4. Majer Mateusz
  5. Nowakowska Hanna
  6. Adamiak Marta
  7. Kamińska Magdalena
  8. Banasik Barbara

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. młodsza I

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Cieplewicz Nadia
  2. Pośpiech Natalia
  3. Nowak Julia
  4. Nowakowska Zuzanna
  5. Bohn Lena
  6. Piętoń Magdalena
  7. Rusak Lena
  8. Taraska Weronika
  9. Kaduk Oliwia

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Pietrzykowska Katarzyna
  2. Jojko Nicola
  3. Wiedeman Katarzyna
  4. Nowak Martyna
  5. Korolik Julia
  6. Stalka Natalia
  7. Kosno Natalia
  8. Olek Karol
  9. Kiełkowska Agata

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. młodsza II

Zajęcia dla dzieci w wieku 10-12 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Remiorz Julia
  2. Warmiak Sandra
  3. Witkowska Alicja
  4. Detmer Martyna
  5. Fischer Jennifer
  6. Majer Wiktoria
  7. Korolczuk Wiktoria

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Tkacz Magdalena
  2. Pupek Konstancja
  3. Olejnik maja
  4. Selega Blanka
  5. Grześkowiak Martyna
  6. Nowotniak Wiktoria

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży w wieku od 13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Grolik Oliwia
  2. Donerstag Aleksandra
  3. Garcarczyk Natalia

Kontynuacji udziału w zajęciach

 

Zespół taneczny „APLAUZ” – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 10-13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Sadłowska Oliwia
  2. Bugla Maja
  3. Wolny Agata

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Garcarczyk Natalia
  2. Nowotniak Wiktoria

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Zespół taneczny „APLAUZ” – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 14 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Bomba Anna
  2. Musioł Alicja
  3. Jeleń Weronika
  4. Ściebura Beata
  5. Mrowiec Zuzanna
  6. Donerstag Aleksandra
  7. Grolik Oliwia

Kontynuacji udziału w zajęciach


Formacja taneczna „CHEERLEADERKI’’

Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Donerstag Aleksandra
  2. Grolik Oliwia

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Selega Blanka
  2. Andruszczuk Kinga
  3. Nowotniak Wiktoria

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Zespół artystyczny „MELOMANIACY”

Zajęcia dla młodzieży  w wieku od 15 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Tkacz Alicja
  2. Duda Kinga

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Krajewska Aleksandra
  2. Sładkowski Antoni
  3. Zając Zofia
  4. Seifried Katarzyna
  5. Witek Weronika
  6. Jabcoń Alan

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne – gitara

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Piecyk Magdalena
  2. Gawenda Jadwiga
  3. Mokwa karolina
  4. Wasilewski Kamil
  5. Woszczyńska Alicja
  6. Mrowiński Tomasz
  7. Grlik Oliwia
  8. Sala Natalia
  9. Mierzwa Michalina
  10. Dziadak Julia
  11. Bochenek Zuzanna
  12. Polushkin Kyryl

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Bacior Olga
  2. Czop Marcel
  3. Selega Blanka
  4. Jojko Nicola
  5. Bier Konrad
  6. Sega Zuzanna
  7. Sładkowski Antoni
  8. Karlowska Weronika
  9. Lipok Angelika
  10. Witkowska Alicja
  11. Stalka Natalia
  12. Gutkowska Martyna
  13. Modrzejewska Aurelia
  14. Adamiak Krzysztof
  15. Ćwięczek Martyna
  16. Olek Emilia
  17. Łata Piotr
  18. Kiełkowska Agata

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne - skrzypce

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Kępczyńska Zuzanna
  2. Sładkowska Justyna
  3. Sekuła Milena
  4. Matlok Patrycja
  5. Duka Agnieszka
  6. Hys Paulina

Kontynuacji udziału w zajęciach

 

Koło instrumentalne - pianino

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

----

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Wieczorek Julia
  2. Kępczyński Mateusz
  3. Skowronek Franciszek
  4. Dusza Wiktoria
  5. Sowik Marta
  6. Nowakowska Zuzanna
  7. Krzyścik Maria
  8. Krzyścik Małgorzata
  9. Sega Zuzanna
  10. Gargała Julia
  11. Sładkowski Atoni
  12. Michalak Jagoda Natalia
  13. Tabor Jakub
  14. Kukiełka Nadia
  15. Andruszczuk Kinga
  16. Modrzejewska Aurelia
  17. łata Piotr
  18. Bomba Milena
  19. Radwańska Maria
  20. Radwańska Nina
  21. Jabcoń Alan

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne - flet

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

-----

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Bacior Olga
  2. Olejnik Maja
  3. Skowronek Gabriel
  4. Mozgol Matylda
  5. Gargała Julia
  6. Sładkowski Bartłomiej
  7. Niemczyk Róża
  8. Radwańka Nina

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło wokalne – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 -12 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

-----

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Makuch Zuzanna
  2. Olejnik Maja
  3. Kępczyńska Zuzanna
  4. Kuczek Magdalena
  5. Gładych Paulina
  6. Selega Blanka
  7. Pietrzykowska Katarzyna
  8. Taraska Weronika
  9. Kępczyński Mateusz
  10. Niemczyk Róża
  11. Korolik Julia
  12. Suchłabowicz Bruno
  13. Machaczka Maria
  14. Bomba Milena
  15. Jurczyńska Alicja
  16. Radwańska Maria
  17. Krzyścik Maria

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych


Koło wokalne – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

-----

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Ziętek Natalia
  2. Krajewska Aleksandra
  3. Różyczka Anna
  4. Duka Agnieszka
  5. Gargała Julia
  6. Sładkowski Antoni
  7. Hys Paulina
  8. Mrowiński Tomasz
  9. Niechwiejczyk Kinga
  10. Lipok Angelika
  11. Andruszczuk Natalia
  12. garcarczyk Natalia
  13. Piechaczek Karolina
  14. Gawenda Jadwiga
  15. Łukasiak Julia
  16. Matlok Patrycja
  17. Seifried Katarzyna
  18. Jabcoń Alan
  19. Witek Weronika

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Zespół fletowy

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-14 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Bacior Olga
  2. Dusza Wiktoria
  3. Chycki Piotr
  4. Piontek Małgorzata
  5. Dylong Judyta
  6. Dylong Zuzanna
  7. Kukiełka Nadia
  8. Dudzik Magdalena
  9. Przybylska Katarzyna
  10. Wieczorek Julia

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Olejnik Maja
  2. Gargała Julia
  3. Radwańska nina

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło modelarskie ORIGAMI

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-9 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Mozgol Szymon
  2. Korolczuk Kinga

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Olejnik Nadia
  2. Sega Zuzanna
  3. Gutkowska Martyna
  4. Modrzejewska Aurelia
  5. Adamiak Krzysztof
  6. Jonczyk Wojciech
  7. Gawenda Filip
  8. Łata Hanna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło modelarskie

Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Korolczuk Wiktoria

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Bohn Wiktor
  2. Setnik Jakub

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło survivalowe

Zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

-----

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Ziętek Natalia
  2. Sładkowski Bartłomiej

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło gier planszowych

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

-----

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Makuch Zuzanna
  2. Olejnik Nadia
  3. Jojko Dominik
  4. Wiedeman Katarzyna
  5. Adamiak Krzysztof
  6. Setnik Jakub
  7. Kistela Aleksandra
  8. Kistela Filip
  9. Kiełkowska Agata

Udziału w zajęciach Koła

 

Dziecięcy zespół wokalny

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

-----

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Makuch Zuzanna
  2. Bohn Lena
  3. Kuczek Magdalena
  4. Cieplewicz Nadia
  5. Pośpiech Natalia
  6. Korolik Julia
  7. Machaczka Maria
  8. Bomba Milena
  9. Jurczyńska Alicja
  10. Krzyścik Maria

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło „Młody przyrodnik”

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Bohn Wiktor
  2. Banasik Wojciech

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Makuch Zuzanna
  2. Olejnik Nadia
  3. Nurczyńska Nina
  4. Cieplewicz Nadia
  5. Mozgol Szymon
  6. Mozgol Matylda
  7. Bier Konrad
  8. Nowak Martyna
  9. Modrzejewska Aurelia
  10. Adamiak Krzysztof
  11. Jonczyk Wojciech
  12. Setnik Jakub
  13. Łata Piotr
  14. Dambok Paweł

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Zespół skrzypcowy

Zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

-----

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Duka Agnieszka
  2. Hys Paulina

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

 

 

Kandydaci spoza powiatu Świętochłowickiego

Zgodnie z zasadami naboru uczestników zajęć MDK w Świętochłowicach w roku szkolnym 2019/2020 kandydaci zakwalifikowani ale mieszkający poza powiatem Świętochłowickim mogą zostać przyjęci na zajęcia, gdy po przeprowadzonej rekrutacji (postępowanie podstawowe – czerwiec, postępowanie uzupełniające – sierpień) dla mieszkańców powiatu Świętochłowickiego, pozostały wolne miejsca naborowe.

Lp.

Nazwisko i Imię kandydata

Koło

1

Cyba Iwo

Koło „Młody przyrodnik”

2

Skrzyńska Emilia

Dziecięcy zespół wokalny;

Koło wokalne – gr. młodsza;

Koło instrumentalne - flet

3

Sekuła Milena

Dziecięcy zespół wokalny;

Koło wokalne – gr. młodsza

4

Woszczyńska Aneta

Koło wokalne – gr. starsza

5

Piskorski Filip

Koło wokalne – gr. starsza

6

Piskorska Alicja

Koło wokalne – gr. starsza

7

Piecyk Paulina

Koło instrumentalne – flet;

Koło „Akademia kreatywności” – gr. młodsza

8

Piecyk Magdalena

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. starsza

9

Chycki Piotr

Koło instrumentalne - pianino

 

 

WYKAZ KANDYDATÓW
NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA NA ZAJĘCIA MDK
W ROKU SZK. 2019/2020

 

kandydaci niezakwalifikowani

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

1

Gargała Julia

Zespół artystyczny MELOMANIACY - kandydatka nie kwalifikuje się ze względu na wiek

2

Bomba Milena

Koło plastyczne – gr. młodsza - nabór na to Koło nie był prowadzony

 

 

WYKAZ KANDYDATÓW
NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO KONTYNUACJI
UDZIAŁU W ZAJĘCIACH MDK W ROKU SZK. 2019/2020

 

kandydaci niezakwalifikowani
do kontynuacji zajęć

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

1

Siegert Dominika

Koło plastyczne – gr. starsza - osoba nie uczęszczała na zadeklarowane Koło

2

Mozgol Matylda

Zespół fletowy - osoba nie uczęszczała na zadeklarowane Koło