Rekrutacja na zajęcia MDK w roku szk. 2019/2020 - postępowanie podstawowe - WYKAZ KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH NA ZAJĘCIA

  • Drukuj

Świętochłowice, 28.06.2019 r.

Szanowni Państwo, poniżej podajemy wykaz kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych na zajęcia MDK w roku szkolnym 2019/2020.

 

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
POSTĘPOWANIE PODSTAWOWE

WYKAZ KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH NA ZAJĘCIA MDK

 

 

Koło plastyczne – gr. przedszkolna
zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Szymura Kornelia
  2. Suchłabowicz Hanna
  3. Wręczycki Ignacy
  4. Skonieczek Aleksandra
  5. Kita Jan
  6. Sadowski Tobiasz
  7. Majer Mateusz
  8. Sichma Lena
  9. Nowakowska Hanna
  10. Adamiak Marta
  11. Kamińska Magdalena

 

Koło plastyczne  - gr. młodsza
zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1.  Kielar Amelia
  2. Cieplewicz Nadia
  3. Pośpiech Natalia
  4. Wieczorek Karolina
  5. Gładych Paulina
  6. Łukowska Ewa
  7. Bacior Olga
  8. Niemczyk Róża
  9. Nowak Zuzanna
  10. Staroń Zuzanna
  11. Rudy Lena
  12. Nowak Martyna
  13. Taraska Weronika
  14. Sega Zuzanna
  15. Nowakowska Martyna
  16. Chrobok Liliana

 

Koło plastyczne – gr. starsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 12 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Kubanek Beata
  2. Kubanek Klaudia
  3. Wolny Agata
  4. Dziadak Julia
  5. Winter Oliwia
  6. Bochenek Maja
  7. Sładkowska Justyna
  8. Tomala Aleksandra
  9. Siegert Dominika

 

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. młodsza
Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

 

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Jojko Nicola
  2. Rusak Lena
  3. Jonczyk Wojciech
  4. Pypno Lena
  5. Korolczuk Kinga
  1. Makuch Zuzanna
  2. Olejnik Nadia
  3. Cieplewicz Nadia
  4. Ćwięczek Martyna
  5. Olek Karol

 

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. starsza
Zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Gładych Paulina
  2. Łukowska Ewa
  3. Remiorz Julia
  4. Wieczorek Karolina
  5. Brych Karolina
  6. Chrobok Liliana
  7. Olek Emilia

 

Koło „Akademia Kreatywności”
– CERAMIKA – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 9-13 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Wieczorek Karolina
  2. Bohn Wiktor
  3. Łukowska Ewa
  4. Biszczanik Julia
  5. Staroń Zuzanna
  6. Nowak Alicja
  7. Sowik Marta
  8. Stalka Natalia

 

Koło „Akademia Kreatywności”
– CERAMIKA – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży od 14 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Jurczyńska Julia
  2. Kubanek Klaudia
  3. Siegert Dominika
  4. Tomala Aleksandra
  5. Kubanek Beata
  6. Bochenek maja
  7. Bochenek Zuzanna


Koło taneczne – gr. przedszkolna
Zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Cierlica Pola
  2. Szymura Kornelia
  3. Słabosz Pola
  4. Sichma Lena
  5. Goły Zuzanna
  6. Grzomba Zuzanna
  7. Sadowski Tobiasz
  8. Majer Mateusz
  9. Adamiak Marta
  10. Kamińska Magdalena
  11. Banasik Barbara

 

Koło taneczne – gr. młodsza I
Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Cieplewicz Nadia
  2. Pośpiech Natalia
  3. Nowak Julia
  4. Nowakowska Zuzanna
  5. Bohn Lena
  6. Piętoń Magdalena
  7. Rusak Lena
  8. Taraska Weronika
  9. Kaduk Oliwia
  10. Stalka Natalia
  11. Jojko Nicola
  12. Wiedemann Katarzyna

 

Koło taneczne – gr. młodsza II
Zajęcia dla dzieci w wieku 10-12 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Remiorz Julia
  2. Warmiak Sandra
  3. Witkowska Alicja
  4. Detmer Martyna
  5. Fischer Jennifer
  6. Majer Wiktoria
  7. Korolczuk Wiktoria
  8. Olejnik Maja
  9. Nowotniak Wiktoria

 

Koło taneczne – gr. starsza
Zajęcia dla młodzieży w wieku od 13 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Grolik Oliwia
  2. Donerstag Aleksandra
  1. Garcarczyk Natalia

 

Zespół taneczny „APLAUZ” – gr. młodsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 10-13 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Sadłowska Oliwia
  2. Bugla Maja
  3. Wolny Agata
  4. Garcarczyk Natalia
  5. Nowotniak Wiktoria

 

Zespół taneczny „APLAUZ” – gr. starsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 14 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Bomba Anna
  2. Musioł Alicja
  3. Jeleń Weronika
  4. Ściebura Beata
  5. Mrowiec Zuzanna
  6. Donerstag Aleksandra
  7. Grolik Oliwia

 

Formacja taneczna „CHEERLEADERKI’’
Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Donerstag Aleksandra
  2. Grolik Oliwia
  3. Andruszczuk Kinga

 

Zespół artystyczny „MELOMANIACY”
Zajęcia dla młodzieży  w wieku od 14 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Tkacz Alicja
  2. Duda Kinga
  3. Krajewska Aleksandra
  4. Zając Zofia
  5. Seifried Katarzyna
  6. Witek Weronika
  7. Jabcoń Alan

 

Koło instrumentalne - gitara
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Piecyk Magdalena
  2. Gawenda Jadwiga
  3. Mokwa karolina
  4. Wasilewski Kamil
  5. Woszczyńska Alicja
  6. Mrowiński Tomasz
  7. Grolik Oliwia
  8. Sala Natalia
  9. Mierzwa Michalina
  10. Dziadak Julia
  11. Bochenek Zuzanna
  12. Polushkin Kyryl
  13. Czop Marcel
  14. Jojko Nicola
  15. Bier Konrad
  16. Sega Zuzanna
  17. Sładkowski Antoni
  18. Karlowska Weronika
  19. Lipok Angelika
  20. Witkowska Alicja
  21. Stalka Natalia
  22. Gutkowska Martyna
  23. Modrzejewska Aurelia
  24. Adamiak Krzysztof
  25. Ćwięczek Martyna
  26. Olek Emilia
  27. Łata Piotr
  28. Kiełkowska Agata

 

Koło instrumentalne - skrzypce
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Kępczyńska Zuzanna
  2. Sładkowska Justyna
  3. Sekuła Milena
  4. Matlok Patrycja
  5. Duka Agnieszka
  6. Hys Paulina

 

Koło instrumentalne - pianino
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Skowronek Franciszek
  2. Wieczorek Julia
  3. Dusza Wiktoria
  4. Sowik Marta
  5. Sega Zuzanna
  6. Gargała Julia
  7. Michalak Natalia Jagoda
  8. Kukiełka Nadia
  9. Andruszczuk Kinga
  10. Modrzejewska Aurelia
  11. Bomba Milena
  12. Radwańska Maria

 

Koło instrumentalne - flet
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Bacior Olga
  2. Skowronek Gabriel
  3. Mozgol Matylda
  4. Sładkowski Bartłomiej
  5. Niemczyk Róża
  6. Radwańska Nina

 

Koło wokalne – gr. młodsza
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 -12 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Suchłabowicz Bruno
  2. Gładych Paulina
  3. Niemczyk Róża
  4. Machaczka Maria
  5. Kępczyńska Zuzanna
  6. Kuczek Magdalena
  7. Taraska Weronika
  8. Jurczyńska Alicja

 

Koło wokalne – gr. starsza
Zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Hys Paulina
  2. Krajewska Aleksandra
  3. Różyczka Anna
  4. Seifried Katarzyna
  5. Matlok Patrycja
  6. Jabcoń Alan
  7. Duka Agnieszka
  8. Garcarczyk Natalia
  9. Gawenda Jadwiga
  10. Witek Weronika
  11. Ziętek Natalia
  12. Niechwiejczyk Natalia
  13. Gargała Julia
  14. Łukasiak Julia
  15. Lipok Angelika

 

Zespół fletowy
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Bacior Olga
  2. Dusza Wiktoria
  3. Chycki Piotr
  4. Piontek Małgorzata
  5. Dylong Judyta
  6. Dylong Zuzanna
  7. Kukiełka Nadia
  8. Dudzik Magdalena
  9. Przybylska Katarzyna
  10. Wieczorek Julia
  11. Gargała Julia

 

Koło ORIGAMI

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-9 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Mozgol Szymon
  2. Korolczuk Kinga
  3. Olejnik Nadia
  4. Sega Zuzanna
  5. Gutkowska Martyna
  6. Modrzejewska Aurelia
  7. Adamiak Krzysztof

 

Koło modelarskie
Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Korolczuk Wiktoria
  2. Bohn Wiktor
  3. Setnik Jakub

 

Koło survivalowe
Zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Sładkowski Bartłomiej

 

Koło gier planszowych

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-12 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Makuch Zuzanna
  2. Olejnik Nadia
  3. Jojko Dominik
  4. Wiedeman Katarzyna
  5. Adamiak Krzysztof
  6. Setnik Jakub
  7. Kistela Aleksandra
  8. Kistela Filip
  9. Kiełkowska Agata

 

Koło "Młody przyrodnik"

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-12 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Bohn Wiktor
  2. Banasik Wojciech
  3. Olejnik Nadia
  4. Bier Konrad
  5. Modrzejewska Aurelia
  6. Adamiak Krzysztof
  7. Setnik Jakub
  8. Dambok Paweł

 

Dziecięcy zespół wokalny

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-12 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Bohn Lena
  2. Cieplewicz Nadia
  3. Machaczka Maria
  4. Jurczyńska Alicja
  5. Krzyścik Maria

 

Zespół skrzypcowy

Zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów przyjętych do Koła:

  1. Hys Paulina
  2. Duka Agnieszka

 

 

WYKAZ KANDYDATÓW, KTÓRZY NIE ZOSTALI PRZYJĘCI NA ZAJĘCIA MDK
W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

Osoby, które nie zostały przyjęte na zajęcia MDK w roku szkolnym 2019/2020                                                                          

Lp.

Nazwisko i imię

Koło

1

Korolik Julia

Dziecięcy zespół wokalny;

Koło wokalne - gr. młodsza;

Koło taneczne - gr. młodsza I

2

Bomba Milena

Dziecięcy zespół wokalny;

Koło wokalne - gr. młodsza

3

Makuch Zuzanna

Koło "Młody przyrodnik";

Dziecięcy zespół wokalny;

Koło wokalne – gr. młodsza

4

Nurczyńska Nina

Koło "Młody przyrodnik"

5

Cieplewicz Nadia

Koło "Młody przyrodnik"

6

Mozgol Szymon

Koło "Młody przyrodnik"

7

Mozgol Matylda

Koło "Młody przyrodnik"

8

Nowak Martyna

Koło "Młody przyrodnik";

Koło "Akademia kreatywności" - CERAMIKA - gr. młodsza;

Koło taneczne - gr. młodsza I

9

Jonczyk Wojciech

Koło "Młody przyrodnik";

Koło origami

10

Łata Piotr

Koło "Młody przyrodnik";

Koło instrumentalne - pianino

11

Kępczyński Mateusz

Koło instrumentalne – pianino;

Koło wokalne – gr. młodsza

12

Nowakowska Zuzanna

Koło instrumentalne - pianino

13

Krzyścik Maria

Koło instrumentalne – pianino;

Koło wokalne – gr. młodsza

14

Krzyścik Małgorzata

Koło instrumentalne - pianino

15

Sładkowski Antoni

Koło instrumentalne - pianino;

Zespół artystyczny MELOMANIACY

16

Tabor Jakub

Koło instrumentalne - pianino

17

Radwańska Nina

Koło instrumentalne - pianino;

Koło instrumentalne - flet

18

Jabcoń Alan

Koło instrumentalne - pianino

19

Sładkowski Antoni

Koło wokalne - gr. starsza

20

Piechaczek Karolina

Koło wokalne - gr. starsza

21

Andruszczuk Natalia

Koło wokalne - gr. starsza

22

Mrowiński Tomasz

Koło wokalne - gr. starsza

23

Olejnik Maja

Koło wokalne - gr. młodsza;

Koło instrumentalne - flet

24

Radwańska Maria

Koło wokalne - gr. młodsza

25

Gargała Julia

Koło instrumentalne - flet

26

Ziętek Natalia

Koło survivalowe;

Koło plastyczne - gr. starsza

27

Bacior Olga

Koło instrumentalne - gitara

28

Selega Blanka

Koło instrumentalne - gitara;

Koło taneczne - gr. młodsza II;

Formacja taneczna CHEERLEADERKI;

Koło wokalne – gr. młodsza

29

Gawenda Filip

Koło origami

30

Łata Hanna

Koło origami;

Koło "Akademia kreatywności" - gr. młodsza

31

Grzomba Zuzanna

Koło plastyczne - gr. przedszkolna

32

Bomba Anna

Koło plastyczne - gr. starsza

33

Pietrzykowska Katarzyna

Koło "Akademia kreatywności" - gr. młodsza;

Koło taneczne - gr. młodsza I

34

Nurczyńska Nina

Koło "Akademia kreatywności" - gr. młodsza

35

Pośpiech Natalia

Koło "Akademia kreatywności" - gr. młodsza;

Dziecięcy zespół wokalny

36

Glodny Liliana

Koło "Akademia kreatywności" - gr. młodsza

37

Adamiak Krzysztof

Koło "Akademia kreatywności" - gr. młodsza

38

Kamińska Agnieszka

Koło "Akademia kreatywności" - gr. młodsza

39

Stalka Natalia

Koło "Akademia kreatywności" - gr. młodsza

40

Bohn Lena

Koło "Akademia kreatywności" - gr. młodsza

41

Sichma Kaja

Koło "Akademia kreatywności" - gr. starsza

42

Szafranek Zuzanna

Koło "Akademia kreatywności" - gr. starsza

43

Jarosz Zuzanna

Koło "Akademia kreatywności" - CERAMIKA - gr. młodsza

44

Nowakowska Hanna

Koło taneczne - gr. przedszkolna

45

Kosno Natalia

Koło taneczne - gr. młodsza I

46

Olek Karol

Koło taneczne - gr. młodsza I

47

Kiełkowska Agata

Koło taneczne - gr. młodsza I

48

Tkacz Magdalena

Koło taneczne - gr. młodsza II

49

Pupek Konstancja

Koło taneczne - gr. młodsza II

50

Grześkowiak Martyna

Koło taneczne - gr. młodsza II

51

Nowotniak Wiktoria

Formacja taneczna CHEERLEADERKI