Rekrutacja na zajęcia MDK w roku szk. 2019/2020 - BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH - w y n i k i

  • Drukuj

Szanowni Państwo, poniżej umieszczamy wyniki przeprowadzonych badań uzdolnień kierunkowych:

                                                                                                                               30.08.2019 r.

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH – W Y N I K I 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło „Młody przyrodnik”
Przeprowadzone w dniu 26.08.2019 r.

Kandydaci przyjęci do Koła:

Michalak Sandra

Mozgol Szymon

Mozgol Matylda

Jonczyk Wojciech

 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Dziecięcy zespół wokalny
Przeprowadzone w dniu 28.08.2019 r.

Kandydaci przyjęci do Zespołu:

Postawa Dominika

Taraska Weronika

Pietrzykowska Katarzyna

Pietrzak Natalia

 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło plastyczne - gr. przedszkolna
Przeprowadzone w dniu 26.08.2019 r.

Kandydaci przyjęci do Koła:

Kurowska Roksana

Gawron Magdalena

Pielok Marta

Dudek Marta

 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło plastyczne - gr. starsza
Przeprowadzone w dniu 26.08.2019 r.

Kryteria oceny kandydata:

Wąsiak Agata

Bomba Anna

Stasiczek Paulina

Napieraj Aneta

 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło Akademia Kreatywności - gr. starsza
Przeprowadzone w dniu 26.08.2019 r.

Kandydaci przyjęci do Koła:

Wojtasik Agata

 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło Akademia Kreatywności - CERAMIKA - gr. młodsza
Przeprowadzone w dniu 26.08.2019 r.

Kandydaci przyjęci do Koła:

Kotuła Natalia

Rudy Lena

Kołodziej Daria

 

 

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło taneczne - gr. przedszkolna

Przeprowadzone w dniu 27.08.2019 r.

Kandydaci do Koła:

Kornat Natalia

Dudek Marta

Burski Tymoteusz

Pielok Marta

Kurowska Roksana

 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło taneczne – gr. młodsza I
Przeprowadzone w dniu 27.08.2019 r.

Kandydaci przyjęci do Koła:

Postawa Edyta

Kosno Natalia

Michalak Sandra

 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło taneczne – gr. młodsza II
Przeprowadzone w dniu 27.08.2019 r.

Kandydaci przyjęci do Koła:

Spyra Marta

Postawa Dominika

Wojtasik Agata

Kotuła Natalia

 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło taneczne – gr. starsza
Przeprowadzone w dniu 27.08.2019 r.

Kandydaci przyjęci do Koła:

Brak

 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło instrumentalne - gitara 
Przeprowadzone w dniu 27.08.2019 r.

Kandydaci przyjęci do Koła:

Drażyk Karolina

Pietrzak Natalia

Krufczyk Laura

 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło wokalne - gr. starsza 

Przeprowadzone w dniu 27.08.2019 r.

Kandydaci przyjęci do Koła:

Reguła Seweryn



BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Zespół artystyczny MELOMANIACY 
Przeprowadzone w dniu 27.08.2019 r.
Kandydaci przyjęci do Koła:

Wencel Wiktoria

 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH  
Koło instrumentalne – skrzypce

Przeprowadzone w dniu 28.08.2019 r.
kandydaci przyjęci na zajęcia:

Nowkowska Martyna

 


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło origami 
Przeprowadzone w dniu 26.08.2019 r.

Kandydaci przyjęci do Koła:

Cyganek Paweł

Czapek Vanessa

Pietrzak Natalia