Rekrutacja na zajęcia MDK w roku szk. 2019/2020 - postępowanie uzupełniające - WYKAZ KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH do udziału w zajęciach

 

Świętochłowice, 02.09.2018 r.

 

         Szanowni Państwo, poniżej podajemy wykaz kandydatów zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do przyjęcia na zajęcia MDK w rekrutacji w postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2019/2020.

Zasady naboru uczestników zajęć MDK w Świętochłowicach w roku szkolnym 2019/2020 dostępne są tutaj  

 

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
WYKAZ KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH
do udziału w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych
W POSTĘPOWANIU UZUPEŁNIAJĄCYM

 

Koło plastyczne – gr. przedszkolna

zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów:

  1. Kurowska Roksana
  2. Gawron Magdalena
  3. Krokera Maja
  4. Pielok Marta
  5. Dudek Marta

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło plastyczne – gr. starsza

zajęcia dla dzieci w wieku od 12 lat

Lista kandydatów:

  1. Drażyk Katarzyna
  2. Wąsiak Agata
  3. Bomba Anna
  4. Stasiczek Paulina
  5. Napieraj Aneta

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło Akademia Kreatywności – gr. starsza

zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat

Lista kandydatów:

  1. Wojtasik Agata

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło Akademia Kreatywności – ceramika – gr. młodsza

zajęcia dla dzieci w wieku 10-13 lat

Lista kandydatów:

  1. Kotuła Natalia
  2. Namysło Nadia
  3. Rudy Lena
  4. Kołodziej Daria

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. przedszkolna

zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów:

  1. Kornat Natalia
  2. Kurowska Roksana
  3. Burska Tymoteusz
  4. Krekora Maja
  5. Pielok Marta
  6. Dudek Marta

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. młodsza I

zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów:

  1. Michalak Sandra
  2. Kosno Natalia
  3. Pisarski Seweryn
  4. Postawa Edyta
  5. Czapek Vanessa

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. młodsza II

zajęcia dla dzieci w wieku 10-12 lat

Lista kandydatów:

  1. Kotuła Natalia
  2. Postawa Dominika
  3. Wojtasik Agata
  4. Spyra Marta

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło taneczne – gr. starsza

zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów:

  1. Drażyk Katarzyna 

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło wokalne – gr. starsza

zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów:

  1. Reguła Seweryn 

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Zespół artystyczny MELOMANIACY

zajęcia dla młodzieży od 14 lat

Lista kandydatów:

  1. Wencel Wiktoria 

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Dziecięcy zespół wokalny

zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat

Lista kandydatów:

  1. Pośpiech Natalia
  2. Taraska Weronika
  3. Postawa Dominika
  4. Pietrzykowska Katarzyna
  5. Pietrzak Natalia
  6. Selega Blanka    

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne – gitara

zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów:

  1. Drażyk Katarzyna
  2. Pietrzak Natalia
  3. Krafczyk Laura

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło instrumentalne – skrzypce

zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów:

  1. Skowronek Gabriel
  2. Nowakowska Martyna 

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło origami

zajęcia dla dzieci w wieku od 7-9 lat

Lista kandydatów:

  1. Cyganek Paweł
  2. Czapek Vanessa
  3. Pietrzak Natalia

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło gier planszowych  

zajęcia dla dzieci w wieku od 7-12 lat

Lista kandydatów:

  1. Cyganek Paweł  

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

Koło „Młody przyrodnik”

zajęcia dla dzieci w wieku od 7-12 lat

Lista kandydatów:

  1. Michalak Sandra
  2. Mozgol Szymon
  3. Mozgol Matylda 

- zakwalifikowanych do

uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

WYKAZ KANDYDATÓW
NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA NA ZAJĘCIA MDK
W ROKU SZK. 2019/2020

 

kandydaci niezakwalifikowani

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

1

Mozgol Matylda

Koło plastyczne – gr. młodsza – rekrutacja na to Koło zajęciowe nie była prowadzona

2

Czapek Vanessa

Koło Akademia Kreatywności – gr. młodsza - rekrutacja na to Koło zajęciowe nie była prowadzona