Zajęcia w czasie ferii / wakacji

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Świętochłowicach zaprasza dzieci i młodzież na dopołudniowe zajęcia warsztatowe, które będą odbywały się podczas wakacji. Od poniedziałku do piątku w godzinach między 10:00 a 13:00 będą organizowane zajęcia w dwóch grupach wiekowych: młodsza - dla dzieci w wieku od (skończonych) lat 5 do ukończenia IV klasy Szkoły podstawowej oraz starsza, skupiająca młodzież od V kl. Szkoły Podstawowej, młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W ofercie są m. in. zajęcia plastyczne, taneczne, kulinarne, wokalno-teatralne, wokalne czy instrumentalne (konieczne przyniesienie ze sobą własnej gitary). Ponadto planowana jest organizacja „WYCIECZEK NIESPODZIANEK”.

Zapisy na zajęcia prowadzone będą osobiście w sekretariacie MDK w dniach 18.06–29.06.2018 r. w godzinach od 9:00–18:30  Warunkiem udziału dziecka w zajęciach jest dostarczenie do dnia 29.06.2018 r. wypełnionej deklaracji/zgody rodzica (druk takiej deklaracji dostępny jest w sekretariacie MDK). Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

WYCIECZKI NIESPODZIANKI-  W czasie WAKACJI zorganizowane zostaną "wycieczki niespodzianki". Na każdą wycieczkę będą prowadzone odrębne zapisy. Informację o "wycieczce niespodziance" będziemy podawać w tygodniu poprzedzającym wyjście. Wtedy też będziemy prowadzili zapisy i przyjmowali wpłaty. Przy zapisach należy wypełnić zgodę RODZICA/opiekuna na wyjścieOrganizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki w przypadku, gdy nie uzbiera się grupa min. 15 osób lub złych warunków atmosferycznych. W takim przypadku zajęcia zostaną zrealizowane w MDK.

-------------------- 

A K T U A L I Z A C J A   H A R M O N O G R A M U:

- Informujemy, że w terminie 30.07-03.08.2018 r., zajęcia: "muzyczno-ruchowe" (gr. młodsza) oraz "umuzykalniające, nauka gry na gitarze" (gr. starsza) zostały odwołane.
-------

- Informujemy, że w dniach od 02.07-06.07.2018, zajęcia plastyczne "w krainie baśni" zostały odwołane.
-------

- Informujemy, ze w dniu 25.06.2018 (poniedziałek), zajęcia ruchowo-taneczne (gr. młodsza) nie odbędą się. Jednocześnie przypominamy, że zajęcia plastyczne "w krainie baśni" będą trwały od godz. 11:00 do 13:00.
-------

- Informujemy, że w dniu 25.06.2018 (poniedziałek):
     > zajęcia origami (gr. młodsza) będą trwały do godz. 11:00,
     > zajęcia plastyczne "w krainie baśni" (gr. młodsza) rozpoczną się o godz. 11:00,
     > zajęcia taneczne (gr. starsza) będą trwały do godz. 11:00
-------

- Informujemy, że w terminach: 25.06; 02.07; 09.07 (poniedziałki), w godzinach od 10:00-11:30 dla grupy młodszej realizowane będą również zajęcia plastyczne "w krainie baśni".
-------

 

WYCIECZKA NIESPODZIANKA 25.07.2018 r. - wyjście do Multikina w Galerii Katowickiej na film: „INIEMAMOCNI 2”. Koszt: 19 zł (bilet do kina + bilety na przejazd pociągiem) – obowiązkowa aktualna LEGITYMACJA SZKOLNA! W innym przypadku cena biletów wzrośnie. Pieniądze należy wpłacić w sekretariacie przy zapisach.

Ilość miejsc: 18 – przy zapisach należy wypełnić ZGODĘ RODZICA/OPIEKUNA NA WYJŚCIE oraz podać nr PESEL. Zapisy przyjmowane będą do 23.07.2018 r. lub do wyczerpania miejsc. Zbiórka w MDK o godz.  8:40, seans: 10:15, powrót do MDK: 14:00 

UWAGA!! Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki w przypadku, gdy nie zostanie zebrana grupa min. 15 osób lub złych warunków atmosferycznych. W takim przypadku zajęcia zostaną zrealizowane w MDK do godz. 13:00. Ze względu na cotygodniowe zmiany repertuaru, godziny wyjścia i powrotu mogą ulec zmianie. Ewentualne zmiany zostaną podane we wtorek (24.06.2018 r.) na stronie internetowej: mdksw.pl

Przewidziano czas na wizytę w McDonald’s Smile Prosimy o zaopatrzenie dzieci w dodatkowe pieniążki – OPCJONALNIE

------------


WYCIECZKA NIESPODZIANKA 18.07.2018 r. - BRAK WOLNYCH MIEJSC!!! wyjazd do Manufaktury Słodyczy i Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach!

A K T U A L I Z A C J A! - Ze względów organizacyjnych Muzeum Starych Rzemiosł zamieniamy na warsztaty robienia pizzy w nowowybudowanej restauracji Przystań Leśniów. Warsztaty pizzy odbywają się pod okiem profesjonalnego kucharza, każde dziecko może stworzyć swoją własną minipizzę z wybranymi przez siebie składnikami.


Koszt: 25 zł – obowiązkowa aktualna LEGITYMACJA SZKOLNA! W innym przypadku cena biletów wzrośnie. Pieniądze należy wpłacić w sekretariacie przy zapisach.

Ilość miejsc: 16 – przy zapisach należy wypełnić zgodę opiekuna na wyjście oraz podać numer PESEL. Zapisy zbierane będą do 16.07.2018 r. lub do wyczerpania miejsc. Zbiórka w MDK:  7:40; Powrót do MDK: 15:00

UWAGA!!  Wycieczka autokarowa – w przypadku choroby lokomocyjnej, prosimy o zaopatrzenie dziecka w odpowiednie lekarstwa.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki w przypadku nieuzbierania grupy min. 15 osób lub do zmiany miejsca wycieczki (zamek w Pszczynie) w przypadku złych warunków atmosferycznych. Godziny wyjścia i powrotu mogą ulec zmianie. Ewentualne zmiany zostaną podane w poniedziałek (16.07.) o godz. 17:00  na stronie internetowej: mdksw.pl

Prosimy o zaopatrzenie dziecka w nakrycie głowy (np. czapka z daszkiem, kapelusz, chustka..) oraz prowiantu – kanapek, napojów (najlepiej niegazowanych). 

 

HOKUS POKUSS – MANUFAKTURA SŁODYCZY

Zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty wytwarzania słodyczy do magicznej i słodkiej krainy HokusPokuss. Dzieci obserwować będą proces wytwarzania lizaków i cukierków od momentu, kiedy cukier jest jeszcze w formie płynnej, po dolewanie barwników i aromatów, wyrabianie masy cukrowej, a na końcu najbardziej przyjemna i atrakcyjna część
– własnoręczne formowanie swojego lizaka.

Na miejscu także sklepik z ręcznie wyrabianymi oryginalnymi słodkościami, gdzie można zakupić m. in. cukrowe róże, cukierki i lizaki w wielu niespotykanych smakach i kolorach oraz postacie z gier i bajek – Myszka Minnie, Angry Birds, Minionek itp.

 

MUZEUM DAWNYCH RZEMIOSŁ

Muzeum Dawnych Rzemiosł mieści się w blisko stuletnim młynie elektrycznym. Obiekt został pomyślany jako muzeum interaktywne – rodzaj parku technicznego. Zwiedzający Stary Młyn wyruszają w pasjonującą podróż w czasie. W jej trakcie poznają historię pięciu głównych rzemiosł obecnych od wieków w Żarkach: młynarstwa, piekarstwa, szewstwa, bednarstwa i kołodziejstwa. Całość uzupełnia prezentacja losów miasteczka wzbogacona wątkami handlu. Każdy kolejny element ekspozycji to krok w głąb historii – tajemniczej i fascynującej opowieści o miejscach, przedmiotach i ludziach, przez wieki stanowiących fundament istnienia Żarek.

Stary Młyn to miejsce gdzie nowoczesność łączy się z tradycją, a zabawa z nauką. Elementy ekspozycji pozwalają na: dotykanie, zaglądanie, sprawdzanie, wąchanie itd. Zwiedzający mogą samodzielnie wykonywać drobne prace związane z rzemiosłami, zarówno podczas zwiedzania ekspozycji jak i podczas zajęć warsztatowych.

 

----------

WYCIECZKA NIESPODZIANKA 11.07.2018 r. - BRAK WOLNYCH MIEJSC !!! wyjazd do ZOO w Opolu!!! 

Koszt: 25 zł – obowiązkowa aktualna LEGITYMACJA SZKOLNA! W innym przypadku cena biletów wzrośnie. Pieniądze należy wpłacić w sekretariacie przy zapisach.

Ilość miejsc: 16 – przy zapisach należy wypełnić zgodę opiekuna na wyjście oraz podać numer PESEL. Zapisy zbierane będą do 09.07.2018 r. lub do wyczerpania miejsc. Zbiórka w MDK:  7:40; Powrót do MDK: 15:00

UWAGA!!  Wycieczka autokarowa – w przypadku choroby lokomocyjnej, prosimy o zaopatrzenie dziecka w odpowiednie lekarstwa.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki w przypadku nieuzbierania grupy min. 15 osób lub do zmiany miejsca wycieczki (zamek w Pszczynie) w przypadku złych warunków atmosferycznych. Godziny wyjścia i powrotu mogą ulec zmianie. Ewentualne zmiany zostaną podane w poniedziałek (09.07.) o godz. 17:00  na stronie internetowej: mdksw.pl

Prosimy o zaopatrzenie dziecka w nakrycie głowy (np. czapka z daszkiem, kapelusz, chustka..) oraz prowiantu – kanapek, napojów (najlepiej niegazowanych). 

 

ZOO leży w Centrum Opola, na malowniczej Wyspie Bolko oblewanej wodami Odry. Znajduje się w nim prawie 1500 zwierząt, które reprezentują niemal 300 gatunków.  Większość budynków odnowiono na przestrzeni ostatnich lat (zoo uległo zniszczeniu podczas powodzi w 1997 roku) w związku z tym jest jednym z najnowocześniejszych ogrodów zoologicznych w Polsce.

Ogród odniósł wiele sukcesów hodowlanych. Jako pierwszy w Polsce rozmnożył np. niedźwiedzie himalajskie. Powstały tu żyrafiarnia, wybieg dla goryli i jedyny w Polsce basen z uchatkami kalifornijskimi. Opolskie Zoo słynie również z hodowli pazurkowców, lemurów i zwierząt kopytnych. Zostało wpisane do Europejskiego Stowarzyszenia Ogrodów Zoologicznych.

DODATKOWE ATRAKCJE
Poza tradycyjnymi wybiegami, Zoo oferuje place zabaw jako przerywnik dla dzieci, Mini Zoo, w którym młode zwierzęta biegają luźno wśród ludzi oraz ciekawe fokarium, miejsca piknikowe, mini park linowy. Można też odwiedzić niecodzienną ekspozycję stawonogów.  Organizowane są również pokazy karmienia niektórych zwierząt, m.in. goryli, lemurów i uchatek.

 

--------------------

WYCIECZKA NIESPODZIANKA 04.07.2018 r. - BRAK WOLNYCH MIEJSC !!! wyjazd do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu
Koszt: 25 zł – obowiązkowa aktualna LEGITYMACJA SZKOLNA! W innym przypadku cena biletów wzrośnie. Pieniądze należy wpłacić w sekretariacie przy zapisach.

Ilość miejsc: 16 – przy zapisach należy wypełnić zgodę opiekuna na wyjście oraz podać numer PESEL. Zapisy zbierane będą do 02.07.2018 r. lub do wyczerpania miejsc. Zbiórka w MDK:  7:40; Powrót do MDK: 15:00

UWAGA!!  Wycieczka autokarowa – w przypadku choroby lokomocyjnej, prosimy o zaopatrzenie dziecka w odpowiednie lekarstwa.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki w przypadku nieuzbierania grupy min. 15 osób lub do zmiany miejsca wycieczki (zamek w Pszczynie) w przypadku złych warunków atmosferycznych. Godziny wyjścia i powrotu mogą ulec zmianie. Ewentualne zmiany zostaną podane w poniedziałek (02.07.) o godz. 17:00  na stronie internetowej: mdksw.pl

Prosimy o zaopatrzenie dziecka w nakrycie głowy (np. czapka z daszkiem, kapelusz, chustka..) oraz prowiantu – kanapek, napojów (najlepiej niegazowanych). 

 

Leśny Park Niespodzianek to jedna z najciekawszych atrakcji w Beskidach. Znajduje się w Ustroniu Zawodziu, w Beskidzie Śląskim. Park położony jest na terenie starodrzewia bukowego rozciągającego się na południowym stoku Równicy, której część przyrodnicza pozostaje pod ścisłą ochroną.

BLISKO NATURY
Leśny Park Niespodzianek stwarza wszystkim odwiedzającym możliwość obcowania z naturą, zielenią i zwierzętami dosłownie na wyciągnięcie ręki! Podążając malowniczymi ścieżkami przyrodniczo-dydaktycznymi nie sposób ominąć głównej atrakcji parku: stacji ptaków drapieżnych obsługiwanych przez wykwalifikowanych sokolników.

POKAZ LOTÓW
Można tam obserwować loty skrzydlatych drapieżców prosto z rękawicy sokolnika - nad głowami widzów i powrót na zawołanie opiekuna. Taki pokaz to nie lada frajda, ponieważ również ochotnicy z widowni mogą doświadczyć bezpośredniego kontaktu z tymi wspaniałymi ptakami.

MOŻNA KARMIĆ ZWIERZĘTA!
Na rozległym terenie parku można podziwiać, karmić i głaskać łowną i chronioną zwierzynę europejską (przy kasie sprzedawana jest specjalna karma dla zwierząt, które to zupełnie przyzwyczajone do ludzkiego towarzystwa, bez strachu podchodzą i dają się karmić).

RUCH I ZABAWA
Dzieci mogą także bawić się w kompleksie rekreacyjno wypoczynkowym, na który składa się plac zabaw (trampoliny, huśtawki, zjeżdżalnie i wiele innych), bajkowa aleja z ruchomą ekspozycją (min. Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka, Smerfy), polana piknikowa i urocze miejsca widokowe.

--------------------

WYCIECZKA NIESPODZIANKA 27.06.2018 r. - BRAK WOLNYCH MIEJSC !!! wyjście do Multikina w Galerii Katowickiej na film: „ODLOTOWY NIELOT”. Koszt: 19 zł (bilet do kina + bilety na przejazd pociągiem) – obowiązkowa aktualna LEGITYMACJA SZKOLNA! W innym przypadku cena biletów wzrośnie. Pieniądze należy wpłacić w sekretariacie przy zapisach.

Ilość miejsc: 18 – przy zapisach należy wypełnić ZGODĘ RODZICA/OPIEKUNA NA WYJŚCIE oraz podać nr PESEL. Zapisy przyjmowane będą do 25.06.2018 r. lub do wyczerpania miejsc. Zbiórka w MDK o godz.  8:45, seans: 10:20, powrót do MDK 14:00 

UWAGA!! Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki w przypadku, gdy nie zostanie zebrana grupa min. 15 osób lub złych warunków atmosferycznych. W takim przypadku zajęcia zostaną zrealizowane w MDK do godz. 13:00. Ze względu na cotygodniowe zmiany repertuaru, godziny wyjścia i powrotu mogą ulec zmianie. 

Ewentualne zmiany zostaną podane we wtorek (26.06.2018 r.) na stronie internetowej: mdksw.pl

--------------------

 


ZAJĘCIA W CZASIE WAKACJI 2018

Grupa młodsza
 
– dzieci w wieku od 5 lat do IV kl. Szkoły Podstawowej

Grupa starsza

– dzieci od V kl. SP, młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych


  Zajęcia teatralne
BRAK WOLNYCH MIEJSC -zabawa w teatr; ćwiczenia i gry teatralne; Zajęcia rozwijające zdolności sceniczne; wspólne śpiewanie i odgrywanie scenek teatralnych.

  Zajęcia teatralne - zabawa w teatr; ćwiczenia i gry teatralne; Zajęcia rozwijające zdolności sceniczne; wspólne śpiewanie i odgrywanie scen teatralnych.


  Zajęcia plastyczne
„w krainie baśni” -BRAK WOLNYCH MIEJSC - poznawanie rożnych technik plastycznych; rysowanie, malowanie, wydzieranie; Uczestnicy zajęć proszeni są o przyniesienie ze sobą na zajęcia: kolorowych papierów, pędzli, farb plakatowych lub pasteli oraz nożyczek i kleju.

  Zajęcia wokalne – zajęcia indywidualne, na których młodzież pracować będzie nad przyniesionymi utworami, a ćwiczenia zostaną dobierane pod kątem indywidualnych potrzeb poszczególnych osób. W razie dużej ilości zgłoszeń przygotowana zostanie wspólnie jedna piosenka.


  Zajęcia ruchowo-taneczne
BRAK WOLNYCH MIEJSC będą obejmowały przede wszystkim proste i atrakcyjne gry ruchowe, ćwiczenia rozciągające, rozluźniające i koncentrujące uwagę oraz zabawy i animacje taneczne. Podczas zajęć dzieci poprawią koordynację ruchową i pamięć taneczno-ruchową, zintegrują i nauczą się współpracować z innymi.

  Zajęcia wokalno-teatralne – wprowadzenie do zagadnień związanych z warsztatami aktorskimi dla każdego – tych, którzy uczestniczyli już kiedyś w zajęciach teatralnych, jaki tych, którzy dopiero chcą spróbować swoich aktorskich sił, a także dla wokalistów, którzy pragną poszerzyć swoje umiejętności sceniczne.


  Zajęcia origami
BRAK WOLNYCH MIEJSC -Zajęcia rozwijające zdolności manualne, polegające na tworzeniu podstawowych kompozycji z papieru.

  Zajęcia umuzykalniające – nauka gry na gitarze – wspólne śpiewanie i granie na gitarze. Zapraszamy młodzież z gitarami.


  Zajęcia kulinarne
- BRAK WOLNYCH MIEJSC -głównym ich założeniem jest rozwijanie zainteresowań uczestników sztuką kulinarną, przygotowaniem potraw i ich wyeksponowaniem. Każdy młody kucharz będzie mógł rozwijać swoje talenty wykorzystując smak, wyobraźnię i pasję tworzenia. Przygotowywane będą proste posiłki, m.in.: kanapki, sałatki owocowe i warzywne, desery… Prosimy o zaopatrzenie dziecka w fartuszek.

  Zajęcia taneczne – w trakcie zajęć młodzież pozna różne gry ruchowe, takie jak zabawy orientacyjno-porządkowe, bieżne, skoczne, rzutne czy z mocowaniem, jak również zabawy integracyjne i taneczne. Zajęcia mają na celu doskonalenie sprawności kondycyjnej i koordynacyjnej, rozciągnięciei wzmocnienie mięśni, korygowanie postawy oraz budowanie poczucia własnej wartości, pozytywnego obrazu samego siebie i wiary we własne możliwości.


  Zajęcia wokalne
- BRAK WOLNYCH MIEJSC -celem będzie nauka jednej z zaproponowanych piosenek. Ucząc się piosenki dzieci będą mogły przy okazji: starać się "nie połamać języka" na różnych zabawnych, dykcyjnych wierszykach.

 

 

 


  Zajęcia muzyczno-ruchowe (śpiew i gra na gitarze)
 BRAK WOLNYCH MIEJSC - doskonała zabawa poprzez wspólne śpiewanie piosenek. Dzieci, które mają gitary, mogą przynieść je ze sobą.


  Zajęcia kinowe
- projekcja znanych bajek i filmów dla dzieci, po zakończeniu oglądania nastąpi analiza i interpretacja. Wybrane filmy spełniają  funkcję dydaktyczną, nauczają, pokazują różne wzorce zachowań społecznych, odwołują się do różnych wartości oraz dostarczają rozrywki uczestnikom.


HARMONOGRAM ZAJĘĆ MDK W CZASIE WAKACJI

L A T O  2 0 1 8  W  M D K I  tura    25.06-27.07.2018

  gr. młodsza - dzieci w wieku od (skończonych) 5 lat do ukończenia IV kl. Szkoły podstawowej
  gr. starsza - dzieci od V klasy Szkoły Podstawowej, młodzież szkół gimnazjalnych o ponadgimnazjalnych

Data

Grupa

Godzina

Tematyka zajęć

25.06

Pon

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia origami
  Zajęcia plastyczne "w krainie baśni" 

11:30-13:00

  Zajęcia ruchowo-taneczne

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

10:00-11:30

  Zajęcia taneczne (jazz, dancehall, funk)

26.06

Wt

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia origami

10:00-13:00

  Zajęcia kulinarne

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

27.06

Śr

Młodsza

      WYCIECZKA NIESPODZIANKA

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

28.06

Czw

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia kinowe

10:45-13:00

  Zajęcia plastyczne "w krainie baśni"

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

29.06

Pon

Młodsza

10:00-13:00

  Zajęcia plastyczne "w krainie baśni"

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia taneczne (jazz, dancehall, funk)

02.07

Pon

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia origami
  Zajęcia plastyczne "w krainie baśni"

11:30-13:00

  Zajęcia ruchowo-taneczne

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

10:00-11:30

  Zajęcia taneczne (jazz, dancehall, funk)

03.07

Wt

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia origami

10:00-13:00

  Zajęcia kulinarne

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

04.07

Śr

Młodsza

      WYCIECZKA NIESPODZIANKA

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

05.07

Czw

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia kinowe

10:45-13:00

  Zajęcia plastyczne "w krainie baśni"

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

06.07

Pt

Młodsza

10:00-13:00

  Zajęcia plastyczne "w krainie baśni"

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia taneczne (jazz, dancehall, funk)

09.07

Pon

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia origami
  Zajęcia plastyczne "w krainie baśni"

11:30-13:00

  Zajęcia ruchowo-taneczne

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

10:00-11:30

  Zajęcia taneczne (jazz, dancehall, funk)

10.07

Wt

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia origami

10:00-13:00

  Zajęcia kulinarne

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

11.07

Śr

Młodsza

      WYCIECZKA NIESPODZIANKA

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

12.07

Czw

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia kinowe

10:45-13:00

  Zajęcia plastyczne "w krainie baśni"

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

13.07

Pt

Młodsza

10:00-13:00

  Zajęcia plastyczne "w krainie baśni"

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia taneczne (jazz, dancehall, funk)

16.07

Pon

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia plastyczne "w krainie baśni"

11:30-13:00

  Zajęcia ruchowo-taneczne

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

10:00-11:30

  Zajęcia taneczne (jazz, dancehall, funk)

17.07

Wt

Młodsza

10:00-13:00

  Zajęcia kulinarne

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

18.07

Śr

Młodsza

      WYCIECZKA NIESPODZIANKA

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

19.07

Czw

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia kinowe

10:45-13:00

  Zajęcia plastyczne "w krainie baśni"

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

20.07

Pt

Młodsza

10:00-13:00

  Zajęcia plastyczne "w krainie baśni"

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia taneczne (jazz, dancehall, funk)

23.07

Pon

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia plastyczne "w krainie baśni"

11:30-13:00

  Zajęcia ruchowo-taneczne

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

10:00-11:30

  Zajęcia taneczne (jazz, dancehall, funk)

24.07

Wt

Młodsza

10:00-13:00

  Zajęcia kulinarne

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

25.07

Śr

Młodsza

      WYCIECZKA NIESPODZIANKA

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

26.07

Czw

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia kinowe

10:45-13:00

  Zajęcia plastyczne "w krainie baśni"

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalno-teatralne

27.07

Pt

Młodsza

10:00-13:00

  Zajęcia plastyczne "w krainie baśni"

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia taneczne (jazz, dancehall, funk)

HARMONOGRAM ZAJĘĆ MDK W CZASIE WAKACJI

L A T O  2 0 1 8  W  M D K II  tura    30.07-31.08.2018

  gr. młodsza - dzieci w wieku od (skończonych) 5 lat do ukończenia IV kl. Szkoły podstawowej
  gr. starsza - dzieci od V klasy Szkoły Podstawowej, młodzież szkół gimnazjalnych o ponadgimnazjalnych

Data

Grupa

Godzina

Tematyka zajęć

30.07

Pon

Młodsza

10:00-13:00

  Zajęcia plastyczne "W krainie baśni"

11:30-13:00

  Zajęcia teatralne

Starsza

10:00-11:30

  Zajęcia teatralne

11:30-13:00

  Zajęcia wokalne

31.07

Wt

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia plastyczne "W krainie baśni"

11:30-13:00

  Zajęcia wokalne

Starsza

10:00-11:30

  Zajęcia wokalne

11:30-13:00

  Zajęcia umuzykalniające, nauka gry na gitarze

01.08

Śr

Młodsza

10:00-13:00

  Zajęcia muzyczno-ruchowe (nauka śpiewu i gry na gitarze)

10:00-12:15

  Zajęcia plastyczne "W krainie baśni"

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalne

02.08

Czw

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia wokalne

11:30-13:00

  Zajęcia muzyczno-ruchowe (nauka śpiewu i gry na gitarze)

Starsza

10:00-11:30

  Zajęcia umuzykalniające, nauka gry na gitarze

11:30-13:00

  Zajęcia wokalne

03.08

Pt

Młodsza

10:00-13:00

  Zajęcia muzyczno-ruchowe (nauka śpiewu i gry na gitarze)

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalne

06.08

Pon

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia origami

11:30-13:00

  Zajęcia teatralne

Starsza

10:00-11:30

  Zajęcia teatralne

11:30-13:00

  Zajęcia wokalne

07.08

Wt

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia origami

11:30-13:00

  Zajęcia wokalne

Starsza

10:00-11:30

  Zajęcia wokalne

11:30-13:00

  Zajęcia umuzykalniające, nauka gry na gitarze

08.08

Śr

Młodsza

10:00-13:00

  Zajęcia muzyczno-ruchowe (nauka śpiewu i gry na gitarze)

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalne

09.08

Czw

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia wokalne

11:30-13:00

  Zajęcia muzyczno-ruchowe (nauka śpiewu i gry na gitarze)

Starsza

10:00-11:30

  Zajęcia umuzykalniające, nauka gry na gitarze

11:30-13:00

  Zajęcia wokalne

10.08

Pt

Młodsza

10:00-13:00

  Zajęcia muzyczno-ruchowe (nauka śpiewu i gry na gitarze)

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalne

13.08

Pon

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia origami

11:30-13:00

  Zajęcia teatralne

Starsza

10:00-11:30

  Zajęcia teatralne

11:30-13:00

  Zajęcia wokalne

14.08

Wt

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia origami

11:30-13:00

  Zajęcia wokalne

Starsza

10:00-11:30

  Zajęcia wokalne

11:30-13:00

  Zajęcia umuzykalniające, nauka gry na gitarze

 

16.08

Czw

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia wokalne

11:30-13:00

  Zajęcia muzyczno-ruchowe (nauka śpiewu i gry na gitarze)

Starsza

10:00-11:30

  Zajęcia umuzykalniające, nauka gry na gitarze

11:30-13:00

  Zajęcia wokalne

17.08

Pt

Młodsza

10:00-13:00

  Zajęcia muzyczno-ruchowe (nauka śpiewu i gry na gitarze)

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalne

20.08

Pon

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia origami

11:30-13:00

  Zajęcia teatralne

Starsza

10:00-11:30

  Zajęcia teatralne

11:30-13:00

  Zajęcia wokalne

21.08

Wt

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia origami

11:30-13:00

  Zajęcia wokalne

Starsza

10:00-11:30

  Zajęcia wokalne

11:30-13:00

  Zajęcia umuzykalniające, nauka gry na gitarze

22.08

Śr

Młodsza

10:00-13:00

  Zajęcia muzyczno-ruchowe (nauka śpiewu i gry na gitarze)

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalne

23.08

Czw

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia wokalne

11:30-13:00

  Zajęcia muzyczno-ruchowe (nauka śpiewu i gry na gitarze)

Starsza

10:00-11:30

  Zajęcia umuzykalniające, nauka gry na gitarze

11:30-13:00

  Zajęcia wokalne

24.08

Pt

Młodsza

10:00-13:00

  Zajęcia muzyczno-ruchowe (nauka śpiewu i gry na gitarze)

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalne

27.08

Pon

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia origami

11:30-13:00

  Zajęcia teatralne

Starsza

10:00-11:30

  Zajęcia teatralne

11:30-13:00

  Zajęcia wokalne

28.08

Wt

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia origami

11:30-13:00

  Zajęcia wokalne

Starsza

10:00-11:30

  Zajęcia wokalne

11:30-13:00

  Zajęcia umuzykalniające, nauka gry na gitarze

29.08

Śr

Młodsza

10:00-13:00

  Zajęcia muzyczno-ruchowe (nauka śpiewu i gry na gitarze)

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalne

30.08

Czw

Młodsza

10:00-11:30

  Zajęcia wokalne

11:30-13:00

  Zajęcia muzyczno-ruchowe (nauka śpiewu i gry na gitarze)

Starsza

10:00-11:30

  Zajęcia umuzykalniające, nauka gry na gitarze

11:30-13:00

  Zajęcia wokalne

31.08

Pt

Młodsza

10:00-13:00

  Zajęcia muzyczno-ruchowe (nauka śpiewu i gry na gitarze)

Starsza

10:00-13:00

  Zajęcia wokalne