Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nabór na zajęcia 2021/2022

Informujemy, że aktualny wykaz wolnych miejsc na zajęcia MDK w roku szkolnym 2021/2022 znajduje się w zakładce Rekrutacja na zajęcia --> Informacja o wolnych miejscach w Kołach 2021/2022.

 

 

------------------------------------------------------------------

 

Informujemy, że już pod koniec września wystartuje POSTĘPOWANIE BIEŻĄCE rekrutacji na zajęcia MDK w roku szkolnym 2021/2022. Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej strony, aby na bieżąco zapoznawać sie z informacjami. 

 

 

 

------------------------------------------------------------------

Świętochłowice, 01.09.2021 r.

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE

WYKAZ KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH NA ZAJĘCIA

 

 

Koło „Akademia Kreatywności”
– gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Stankowska Kinga

 

Koło taneczne – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-10 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Widlok Julia

2.       Stawicka Milena

3.       Buchczyk Zuzanna

 

Koło wokalne – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 -12 lat

Lista uczestników zajęć:

  1. Buchczyk Zuzanna


 

Zespół „MELOMANIACY”

Zajęcia dla młodzieży  w wieku od 15 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Witek Weronika

 

Koło gier planszowych – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista uczestników zajęć:

1.     Śmiłowski Igor

 

Koło Młodszaki w teatrze

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista uczestników zajęć:

  1. Śmiłowski Igor

 

 

 

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE

KANDYDACI, KTÓRZY NIE ZOSTALI PRZYJĘCI

 

Kandydaci, którzy nie zostali przyjęci

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

1

Gregorczyk Patrycja

Koło wokalne – gr. młodsza

2

Witek Weronika

Koło wokalne – gr. starsza

3

Dudzik Magda

Zespół fletowy FANTAZJA
(Badanie uzdolnień i predyspozycji kierunkowych dla kandydatów spoza powiatu świętochłowickiego)

 

 

---------------------------------------------------------------------

Świętochłowice, 01.09.2021 r.

 

 

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE

WYKAZ KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

 

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Stankowska Kinga

Udziału w zajęciach Koła

 

 

Koło taneczne – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-10 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Widlok Julia

2.       Stawicka Milena

3.       Buchczyk Zuzanna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień
i predyspozycji kierunkowych

 

 

Koło wokalne – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 -12 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Gregorczyk Patrycja
  2. Buchczyk Zuzanna

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

 

Koło wokalne – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Witek Weronika

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień
i predyspozycji kierunkowych



Zespół „MELOMANIACY”

Zajęcia dla młodzieży  w wieku od 15 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Witek Weronika

Udziału w zajęciach Koła

 

Koło gier planszowych – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Śmiłowski Igor

Udziału w zajęciach Koła

 

Koło Młoszaki w teatrze

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Śmiłowski Igor

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

 

 

WYKAZ KANDYDATÓW
NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA NA ZAJĘCIA MDK
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Kandydaci niezakwalifikowani

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

1

Grycner Wiktoria

Koło plastyczne – gr. młodsza – nabór na to Koło nie był prowadzony

2

Szulc Dajana

Koło plastyczne – gr. młodsza – nabór na to Koło nie był prowadzony

3

Widlok Julia

Koło plastyczne – gr. młodsza – nabór na to Koło nie był prowadzony



 

-------------------------------------------------------------------------------------

01.09.2021 r.

                                 REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK w Świętochłowicach                                       
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH – W Y N I K I


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH

Koło taneczne – gr. młodsza
Przeprowadzone w dniu 23.08.2021 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1.    Widlok Julia
2.    Stawicka Milena
3.    Buchczyk Zuzanna


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło Młodszaki w teatrze PORFIRION
Przeprowadzone w dniu 23.08.2021 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Śmiłowski Igor


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło wokalne – gr. młodsza
Przeprowadzone w dniu 27.08.2021 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Buchczyk Zuzanna

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

NABÓR NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 - POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE

Szanowni Państwo, informujemy, ze rozpoczęła się rektutacja w postępowaniu UZUPEŁNIAJĄCYM na zajecia MDK w roku szkolnym 2021/2022. Zapraszamy wszystkich serdecznie! Karty zgłoszenia Kandydatów przyjmowane będą do dnia 20.08.2021 r.


Karta zgłoszenia na zajęcia MDK w roku szk. 2021/2022 dostępna jest w zakładce Rekrutacja na zajęcia --> Dokumenty do pobrania.

Zachęcamy także do zapoznania się z informacją na temat przebiegu Badań uzdolnień i predyspozycji kierunkowych, dostępną w zakładce Rekrutacja na zajęcia

 

Prosimy, aby przychodząc na Badanie uzdolnień i predyspozycji kierunkowych, Kandydaci mieli ze sobą podpisane:

Wszystkim Kandydatom życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu na zajęciach!

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

Uwaga! Uwaga! Już 9 sierpnia 2021 r. pojawi się zaktualizowany wykaz wolnych miejsc na zajęcia MDK, który otworzy postępowanie uzupełniające rekrutacji na zajęcia MDK w roku szkolnym 2021/2022!

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo, poniżej przedstawiamy wykaz Kandydatów przyjętych, a także tych Kandydatów, którzy nie zostali przyjęci na zajęcia MDK po przeprowadzonym postępowaniu podstawowym rektutacji na zajęcia MDK w roku szkolnym 2021/2022.

Świętochłowice, 30.06.2021 r.

 

 

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
POSTĘPOWANIE PODSTAWOWE

WYKAZ KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH NA ZAJĘCIA

 

Koło Kreatywne brzdące

zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista uczestników zajęć:

1.     Bier Kamil
2.     Drożdż Iga
3.     Krusz Piotr
4.     Kołodziej Jagoda
5.     Myrcik Emilia
6.     Kita Martyna
7.     Breuer Grzegorz
8.     Wieczorek Zuzanna
9.     Zbierański Jakub
10.   Zbierański Igor
11.   Muszalik Julia
12.   Polet Remi
13.   Siwiec Wiktoria
14.   Pac Michał
15.   Grysko Nina

 

Koło Tańczące Brzdące

Zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista uczestników zajęć:

1.     Kur Szymon

2.     Kołodziej Jagoda

3.     Wróbel Lidia

4.     Myrcik Emilia

5.     Kita Martyna

6.       Koperny Dawid

7.       Zbierański Jakub

8.       Zbierański Igor

9.       Muszalik Julia

10.    Tokarz Łucja

11.    Lebioda Emilia

12.    Polet Remi

13.    Żarnowska Aleksandra

14.    Szewczyk Oliwia

15.    Konieczny Paweł

16.    Pac Michał

17.    Juźwiak Alicja

18.    Grysko Nina

19.    Gandecka Michalina

 

Koło Muzykujące brzdące

Zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista uczestników zajęć:

1.     Pietrzak Magdalena

2.     Kur Szymon

3.     Kołodziej Jagoda

4.     Wróbel Lidia

5.     Myrcik Emilia

6.     Polet Remi

7.     Konieczny Paweł

8.     Pac Michał

9.     Grysko Nina

 

Koło EKObrzdące

Zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista uczestników zajęć:

  1. Breuer Grzegorz
  2. Pośpiech Szymon
  3. Tokarz Łucja
  4. Polet Remi
  5. Pac Michał

 

Koło plastyczne – gr. młodsza
zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Nowak Zuzanna

2.       Bacior Olga

3.       Kamińska Magdalena

4.       Pośpiech Natalia

5.       Kielar Amelia

6.       Mozgol Maria

7.       Bawej Selena

8.       Cielewicz Nadia

9.       Hamerla Patrycja

10.    Pielok Marta

11.    Adamiak Marta

12.    Sadowski Tobiasz

13.    Koj Tobiasz

14.    Kita Jan

15.    Sichma Lena

16.    Gawron Magdalena

 

Koło plastyczne – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 12 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Sładkowska Justyna

2.       Dziadaj Julia

3.       Tomala Aleksandra

4.       Siegert Dominika

5.       Cichoń Katarzyna

6.       Wieczorek Karolina

7.       Kubanek Klaudia

8.       Kubanek Beata

9.       Łukasiak Julia

10.    Rudy Lena

11.    Staroń Zuzanna

12.    Gładych Paulina

 

Koło „Akademia Kreatywności”
– gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Makuch Zuzanna

2.       Pietrzykowska Katarzyna

3.       Wiór Lena

4.       Kulisz Weronika

5.       Kur Kalina

6.       Baron Julia

7.       G. Wanda

8.       Potyrcha Ramona

9.       Wręczycki Ignacy

 

Koło „Akademia Kreatywności”
– gr. starsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Remiorz Julia

2.       Gładych Paulina

3.       Wieczorek Karolina

4.       Korolczuk Wiktoria

5.       Kukla Ewelina

6.       Ćwięczek Martyna

7.       Sega Zuzanna

8.       Bednarek Zuzanna

 

Koło CERAMIKA – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 9-13 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Rudy Lena

2.       Stalka Natalia

3.       Remiorz Julia

4.       Wysocka Lena

5.       Łukowska Ewa

6.       Nowak Alicja

7.       Staroń Zuzanna

8.       Biszczanik Julia

9.       Karwowska Marlena

10.    Wieczorek Karolina

11.    Kukla Ewelina

 

Koło CERAMIKA – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży od 14 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Mazur Agnieszka

2.       Brzeziński Dawid

3.       Tomala Aleksandra

4.       Siegert Dominika

5.       Cichoń Katarzyna

6.       Jakóbczak Maja

7.       Kubanek Klaudia

8.       Kubanek Beata

 

Koło taneczne – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-10 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Sajdok Lena

2.       Kurowska Roksana

3.       Baran Julia

4.       Bas Michalina

5.       Wiedemann Katarzyna

6.       Skowrońska Maja

7.       Cieplewicz Nadia

8.       Cierlica Pola

9.       Hamerla Patrycja

10.    Czernecka Zofia

11.    Majer Mateusz

12.    Pielok Marta

13.    Adamiak Marta

14.    Sadowski Tobiasz

15.    Kur Kalina

16.    Sichma Lena

17.    Koj Tobiasz

18.    Sadłowska Emilia

19.    Niemczyk Róża

20.    Piosek Helena

21.    Postawa Edyta

22.    Wiencek Hanna

23.    Luszczyk Justyna

 

Koło taneczne – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci i młodzieży od 11 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Werner Martyna

2.       Stalka Natalia

3.       Modrzejewska Aurelia

4.       Donerstag Aleksandra

5.       Warmiak Sandra

 

Zespół taneczny „APLAUZ”

Zajęcia dla dzieci i młodzieży od 10 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Siwiec Oliwia

2.       Baran Milena

3.       Salbert Edyta

4.       Grolik Oliwia

5.       Donerstag Aleksandra

 

Formacja taneczna „CHEERLEADERKI’’

Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Werner Martyna

2.       Siwiec Oliwia

3.       Baran Milena

4.       Salbert Edyta

5.       S. Natalia

6.       Donerstag Aleksandra

7.       Grolik Oliwia

8.       Sadłowska Emilia

9.       Luszczyk Paulina

 

Koło instrumentalne – skrzypce

Zajęcia dla dzieci w wieku od 5 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Młody Faustyna

2.       Sładkowska Justyna

3.       Przybylska Katarzyna

4.       Łaskarzewska Nicola

5.       Duka Agnieszka

6.       Hys Paulina

 

Zespół skrzypcowy

Zajęcia dla dzieci w wieku od 13 lat

Lista uczestników zajęć:

  1. Sładkowska Justyna
  2. Przybylska Katarzyna
  3. Łaskarzewska Nicola
  4. Duka Agnieszka

 

Koło instrumentalne – gitara

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Sładkowski Antoni

2.       Ferdyn Lena

3.       Stalka Natalia

4.       Manikowska Lena

5.       Horzombek Tola

6.       Gonsior Michalina

7.       W. Igor

8.       Szołtysek Patryk

9.       Mierzwa Michalina

10.    Witkowska Alicja

11.    Adamiak Marta

12.    Gutkowska Martyna

13.    Modrzejewska Aurelia

14.    Tużyna Mateusz

15.    P. Marta

16.    Piras Karolina

17.    Langer Adam

18.    Szary Wojciech

19.    Tokarz Piotr

20.    Pawińska Milena

21.    Kur Paweł

22.    Kur Kalina

23.    Grochocka Kinga

24.    Mozgol Matylda

25.    Mozgol Szymon

 

Koło instrumentalne – pianino

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista uczestników zajęć:

  1. Bomba Milena
  2. Reguła Seweryn
  3. Gargała Julia
  4. Wawrzynek Tomasz
  5. Myrcik Bartosz
  6. Krzyścik Maria
  7. Kukiełka Nadia
  8. Radwańska Maja
  9. Andruszczuk Kinga
  10. Slupina Mateusz
  11. Modrzejewska Aurelia
  12. Radwańska Nina
  13. Sega Zuzanna
  14. Łukasiak Julia
  15. Woźny Alicja
  16. Gregorczyk Patrycja
  17. Chrobok Oliwia
  18. Skowronek Franciszek

 

Zespół fletowy FANTAZJA

Zajęcia dla dzieci w wieku od 9 lat

Lista uczestników zajęć:

  1. Gargała Julia
  2. Bacior Olga
  3. Przybylska Katarzyna
  4. Kukiełka Nadia
  5. Radwańska Nina
  6. Wieczorek Julia
  7. Piontek Małgorzata
  8. Dylong Zuzanna
  9. Skowronek Gabriel

 

Koło Dobre nutki

Zajęcia dla dzieci w wieku 8-13 lat

Lista uczestników zajęć:

  1. Kulisz Weronika
  2. Baron Julia

 

Koło wokalne – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 -12 lat

Lista uczestników zajęć:

  1. Selega Blanka
  2. Taraska Weronika
  3. Pietrzykowska Katarzyna
  4. Hetmańczyk Joanna
  5. Niemczyk Róża
  6. Mozgol Martyna
  7. Górny Wiktoria

 

Koło wokalne – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista uczestników zajęć:

  1. Reguła Seweryn
  2. Jurczyńska Alicja
  3. Radwańska Maja
  4. Stępień Paweł
  5. Duka Agnieszka
  6. Łukasiak Julia
  7. Łaskarzewska Nicola
  8. Różyczka Anna
  9. Postawa Dominika
  10. Krawczyk Edyta
  11. Gawenda Jadwiga

 

Dziecięcy zespół wokalny LEMADO

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-13 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Bomba Milena

2.       Taraska Weronika

3.       Manikowska Lena

4.       Pietrzak Natalia

5.       Krzyścik Maria

6.       Pietrzykowska Katarzyna

7.       Bohn Lena

8.       Radwańska Maria

9.       Cieplewicz Nadia

10.    Postawa Dominika

11.    Gregorczyk Patrycja

 

Zespół „MELOMANIACY”

Zajęcia dla młodzieży  w wieku od 15 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Reguła Seweryn

2.       Machaczka Maria

 

Koło ORIGAMI

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-12 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Krusz Paweł

2.       Kur Paweł

3.       Hetmańczyk Joanna

 

Koło modelarskie

Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista uczestników zajęć:

  1. Korolczuk Kinga
  2. Korolczuk Wiktoria
  3. Bohn Wiktor

 

Koło gier planszowych – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista uczestników zajęć:

1.     Sajdok Lena

2.     Makuch Zuzanna

3.     Wiedemann Katarzyna

4.     Hamerla Patrycja

5.     Hetmańczyk Joanna

6.     Kur Paweł

7.     Sobczyk Dawid

 

Koło gier planszowych – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci i młodzieży od 10 lat

Lista uczestników zajęć:

          Brak

 

Koło „Młody przyrodnik” – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Kornaś Tomasz

2.       Grysko Ksawery

3.       Sadowski Tobiasz

4.       P. Marta

 

Koło „Młody przyrodnik” – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci od 10 lat

Lista uczestników zajęć:

1.       Setnik Jakub

2.       Jonczyk Wojciech

3.       Cyba Iwo

4.       Bohn Wiktor

5.       Jojko Dominik

6.       Szewczyk Radosław

7.       Banasik Wojciech

 

Koło Młodszaki w teatrze

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista uczestników zajęć:

  1. Biskup Nikola
  2. Wycisło Karol
  3. Grysko Ksawery
  4. Dubicki Filip
  5. Langer Ewa
  6. Klisz Dominik
  7. Kurowska Roksana
  8. B. Julia

 

Koło teatralne

Zajęcia dla dzieci i młodzieży od 10 lat

Lista uczestników zajęć:

  1. Tomala Martyna
  2. Nowak Alicja
  3. Tosta Agata
  4. Radwańska Maja
  5. Radwańska Nina
  6. Mitkowska Natalia
  7. Mozgol Matylda
  8. Gonsior Michalina
  9. Ogos Malwina
  10. Oriwol Judyta
  11. Konieczny Natalia
  12.  Niemczyk Róża
  13. Postawa Edyta
  14. Postawa Dominika
  15. Spryś Maja
  16. Sobczyk Tomasz

 

Warsztat Młodego Aktora

Zajęcia dla młodzieży od 15 lat

Lista uczestników zajęć:

  1. Radwańska Maja
  2. Tomala Aleksandra
  3. Duka Agnieszka
  4. Rożyczka Anna
  5. Gawenda Jadwiga

 

 

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
POSTĘPOWANIE PODSTAWOWE

KANDYDACI, KTÓRZY NIE ZOSTALI PRZYJĘCI

Kandydaci, którzy nie zostali przyjęci

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

1

Kozak Zofia

Koło Kreatywne brzdące

2

Szafran Igor

Koło taneczne – gr. młodsza

3

Kopiec Dorian

Koło taneczne – gr. młodsza

4

B. Julia

Koło taneczne – gr. młodsza

5

P. Marta

Koło instrumentalne – panino; Koło wokalne – gr. młodsza

6

Piras Karolina

Koło instrumentalne – panino

7

Langer Adam

Koło instrumentalne – panino

8

Konieczny Natalia

Koło instrumentalne – panino

9

Gutkowska Martyna

Koło instrumentalne – panino

10

Wręczycki Ignacy

Koło instrumentalne – panino

11

Gonsior Michalina

Koło instrumentalne – panino

12

Mozgol Matylda

Koło instrumentalne – panino

13

Berdek Wojciech

Koło instrumentalne – panino

14

Swatek Marta

Koło instrumentalne – panino

15

Jabcoń Alan

Koło wokalne – gr. starsza

16

Myrcik Emilia

Koło instrumentalne - skrzypce

17

Modrzejewska Aurelia

Koło instrumentalne - skrzypce

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Szanowni Państwo, poniżej podajemy wykaz Kandydatów przyjętych na zajęcia MDK po przeprowadzonych - w terminie 21.06-25.06.2021 r. - Badaniach uzdolnień i predyspozycji kierunkowych.

29.06.2021 r.

                                   REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK w Świętochłowicach                                       
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
POSTĘPOWANIE PODSTAWOWE

BADANIA UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH – W Y N I K I


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło taneczne – gr. młodsza
Przeprowadzone w dniu 21.06.2021 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1.    Sadłowska Emilia
2.    Niemczyk Róża
3.    Piosek Helena
4.    Postawa Edyta
5.    Wiencek Hanna
6.    Luszczyk Justyna


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło taneczne – gr. starsza
Przeprowadzone w dniu 21.06.2021 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Warmiak Sandra


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Formacja taneczna CHEERLEADERKI
Przeprowadzone w dniu 21.06.2021 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Sadłowska Emilia
2. Luszczyk Paulina


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło instrumentalne - pianino
Przeprowadzone w dniu 22.06.2021 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Woźny Alicja
2. Gregorczyk Patrycja
3. Chrobok Oliwia
4. Skowronek Franciszek


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło Młodego przyrodnika – gr. młodsza
Przeprowadzone w dniu 23.06.2021 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. P. Marta


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło Młodego przyrodnika – gr. starsza
Przeprowadzone w dniu 23.06.2021 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Szewczyk Radosław
2. Banasik Wojciech


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło Młodszaki w teatrze
Przeprowadzone w dniu 24.06.2021 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Kurowska Roksana
2. B. Julia


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło teatralne
Przeprowadzone w dniu 25.06.2021 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Niemczyk Róża
2. Postawa Edyta
3. Postawa Dominika
4. Spryś Maja
5. Sobczyk Tomasz


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło wokalne – gr. młodsza
Przeprowadzone w dniu 25.06.2021 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Niemczyk Róża
2. Mozgol Matylda
3. Górny Wiktoria

 

BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło wokalne – gr. starsza
Przeprowadzone w dniu 25.06.2021 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Różyczka Anna
2. Postawa Dominika
3. Krawczyk Edyta
4. Gawenda Jadwiga


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Dziecięcy zespół wokalny LEMADO
Przeprowadzone w dniu 25.06.2021 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Postawa Dominika
2. Gregorczyk Patrycja


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Koło instrumentalne - skrzypce
Przeprowadzone w dniu 25.06.2021 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Hys Paulina


BADANIE UZDOLNIEŃ I PREDYSPOZYCJI KIERUNKOWYCH
Zespół fletowy FANTAZJA
Przeprowadzone w dniu 25.06.2021 r.
Osoby przyjęte do Koła:

1. Piontek Małgorzata
2. Dylong Zuzanna
3. Skowronek Gabriel

 

-------------------------------------------------------------------------

 

Świętochłowice, 21.06.2021 r.

           

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
POSTĘPOWANIE PODSTAWOWE

WYKAZ KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

 

Koło Kreatywne brzdące

zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.     Bier Kamil

2.     Drożdż Iga

3.     Krusz Piotr

4.     Kołodziej Jagoda

5.     Myrcik Emilia

6.     Kita Martyna

Kontynuacji udziału w zajęciach

1.     Breuer Grzegorz

2.     Wieczorek Zuzanna

3.     Zbierański Jakub

4.     Zbierański Igor

5.     Muszalik Julia

6.     Polet Remi

7.     Siwiec Wiktoria

8.     Pac Michał

9.     Grysko Nina

Udziału w zajęciach Koła

1.    Kozak Zofia

Kandydatka nie została przyjęta, ze względu na brak wolnych miejsc.

 

 

Koło Tańczące Brzdące

Zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.     Kur Szymon

2.     Kołodziej Jagoda

3.     Wróbel Lidia

4.     Myrcik Emilia

5.     Kita Martyna

Kontynuacji udziału w zajęciach

1.     Koperny Dawid

2.     Zbierański Jakub

3.     Zbierański Igor

4.     Muszalik Julia

5.     Tokarz Łucja

6.     Lebioda Emilia

7.     Polet Remi

8.     Żarnowska Aleksandra

9.     Szewczyk Oliwia

10. Konieczny Paweł

11. Pac Michał

12. Juźwiak Alicja

13. Grysko Nina

14. Gandecka Michalina

Udziału w zajęciach Koła

 

 

Koło Muzykujące brzdące

Zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.     Pietrzak Magdalena

2.     Kur Szymon

3.     Kołodziej Jagoda

4.     Wróbel Lidia

Kontynuacji udziału w zajęciach

1.     Myrcik Emilia

2.     Polet Remi

3.     Konieczny Paweł

4.     Pac Michał

5.     Grysko Nina

Udziału w zajęciach Koła

 

 

Koło EKObrzdące

Zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

Brak

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1.  Breuer Grzegorz
  2. Pośpiech Szymon
  3. Tokarz Łucja
  4. Polet Remi
  5. Pac Michał

Udziału w zajęciach Koła

 

 

Koło plastyczne – gr. młodsza
zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Nowak Zuzanna

2.       Bacior Olga

3.       Kamińska Magdalena

4.       Pośpiech Natalia

5.       Kielar Amelia

6.       Mozgol Maria

7.       Bawej Selena

8.       Cielewicz Nadia

9.       Hamerla Patrycja

10.    Pielok Marta

11.    Adamiak Marta

12.    Sadowski Tobiasz

13.    Koj Tobiasz

14.    Kita Jan

15.    Sichma Lena

16.    Gawron Magdalena

Kontynuacji udziału w zajęciach

 

 

Koło plastyczne – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 12 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Sładkowska Justyna

2.       Dziadaj Julia

3.       Tomala Aleksandra

4.       Siegert Dominika

5.       Cichoń Katarzyna

6.       Wieczorek Karolina

7.       Kubanek Klaudia

8.       Kubanek Beata

9.       Łukasiak Julia

10.    Rudy Lena

11.    Staroń Zuzanna

12.    Gładych Paulina

Kontynuacji udziału w zajęciach

Brak

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień
i predyspozycji kierunkowych

 

 

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Makuch Zuzanna

2.       Pietrzykowska Katarzyna

3.       Wiór Lena

Kontynuacji udziału w zajęciach

1.       Kulisz Weronika

2.       Kur Kalina

3.       Baron Julia

4.       G. Wanda

5.       Potyrcha Ramona

6.       Wręczycki Ignacy

Udziału w zajęciach Koła

 

 

Koło „Akademia Kreatywności” – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Remiorz Julia

2.       Gładych Paulina

3.       Wieczorek Karolina

4.       Korolczuk Wiktoria

5.       Kukla Ewelina

6.       Ćwięczek Martyna

7.       Sega Zuzanna

Kontynuacji udziału w zajęciach

1.       Bednarek Zuzanna

Udziału w zajęciach Koła

 

 

Koło CERAMIKA – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 9-13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Rudy Lena

2.       Stalka Natalia

3.       Remiorz Julia

4.       Wysocka Lena

5.       Łukowska Ewa

6.       Nowak Alicja

7.       Staroń Zuzanna

8.       Biszczanik Julia

9.       Karwowska Marlena

10.    Wieczorek Karolina

11.    Kukla Ewelina

Kontynuacji udziału w zajęciach



Koło CERAMIKA – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży od 14 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Mazur Agnieszka

2.       Brzeziński Dawid

3.       Tomala Aleksandra

4.       Siegert Dominika

5.       Cichoń Katarzyna

6.       Jakóbczak Maja

7.       Kubanek Klaudia

8.       Kubanek Beata

Kontynuacji udziału w zajęciach

Brak

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień
i predyspozycji kierunkowych

 

 

Koło taneczne – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-10 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Sajdok Lena

2.       Kurowska Roksana

3.       Baran Julia

4.       Bas Michalina

5.       Wiedemann Katarzyna

6.       Skowrońska Maja

7.       Cieplewicz Nadia

8.       Cierlica Pola

9.       Hamerla Patrycja

10.    Czernecka Zofia

11.    Majer Mateusz

12.    Pielok Marta

13.    Adamiak Marta

14.    Sadowski Tobiasz

15.    Kur Kalina

16.    Sichma Lena

17.    Koj Tobiasz

Kontynuacji udziału w zajęciach

1.       Sadłowska Emilia

2.       Niemczyk Róża

3.       Piosek Helena

4.       Postawa Edyta

5.       Wiencek Hanna

6.       Luszczyk Justyna

7.       Szafran Igor

8.       Kopiec Dorian

9.       B. Julia

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień
i predyspozycji kierunkowych




Koło taneczne – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci i młodzieży od 11 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Werner Martyna

2.       Stalka Natalia

3.       Modrzejewska Aurelia

4.       Donerstag Aleksandra

Kontynuacji udziału w zajęciach

5.       Warmiak Sandra

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień
i predyspozycji kierunkowych




Zespół taneczny „APLAUZ”

Zajęcia dla dzieci i młodzieży od 10 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Siwiec Oliwia

2.       Baran Milena

3.       Salbert Edyta

4.       Grolik Oliwia

5.       Donerstag Aleksandra

Kontynuacji udziału w zajęciach

Brak

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień
i predyspozycji kierunkowych

 



Formacja taneczna „CHEERLEADERKI’’

Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Werner Martyna

2.       Siwiec Oliwia

3.       Baran Milena

4.       Salbert Edyta

5.       S. Natalia

6.       Donerstag Aleksandra

7.       Grolik Oliwia

Kontynuacji udziału w zajęciach

1.       Sadłowska Emilia

2.       Luszczyk Paulina

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych



 

Koło instrumentalne - skrzypce

Zajęcia dla dzieci w wieku od 5 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Młody Faustyna

2.       Sładkowska Justyna

3.       Przybylska Katarzyna

4.       Łaskarzewska Nicola

5.       Duka Agnieszka

Kontynuacji udziału w zajęciach

1.       Myrcik Emilia

2.       Modrzejwska Aurelia

3.       Hys Paulina

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień
i predyspozycji kierunkowych

 

 

Zespół skrzypcowy

Zajęcia dla dzieci w wieku od 13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Sładkowska Justyna
  2. Przybylska Katarzyna
  3. Łaskarzewska Nicola
  4. Duka Agnieszka

Kontynuacji udziału w zajęciach

Brak

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień
i predyspozycji kierunkowych

 

 

Koło instrumentalne – gitara

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Sładkowski Antoni

2.       Ferdyn Lena

3.       Stalka Natalia

4.       Manikowska Lena

5.       Horzombek Tola

6.       Gonsior Michalina

7.       W. Igor

8.       Szołtysek Patryk

9.       Mierzwa Michalina

10.    Witkowska Alicja

11.    Adamiak Marta

12.    Gutkowska Martyna

13.    Modrzejewska Aurelia

14.    Tużyna Mateusz

Kontynuacji udziału w zajęciach

1.       P. Marta

2.       Piras Karolina

3.       Langer Adam

4.       Szary Wojciech

5.       Tokarz Piotr

6.       Pawińska Milena

7.       Kur Paweł

8.       Kur Kalina

9.       Grochocka Kinga

10.    Mozgol Matylda

11.    Mozgol Szymon

Udziału w zajęciach Koła

 



Koło instrumentalne - pianino

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Bomba Milena
  2. Reguła Seweryn
  3. Gargała Julia
  4. Wawrzynek Tomasz
  5. Myrcik Bartosz
  6. Krzyścik Maria
  7. Kukiełka Nadia
  8. Radwańska Maja
  9. Andruszczuk Kinga
  10. Slupina Mateusz
  11. Modrzejewska Aurelia
  12. Radwańska Nina
  13. Sega Zuzanna
  14. Łukasiak Julia

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1.  P. Marta
  2. Piras Karolina
  3. Langer Adam
  4. Konieczny Natalia
  5. Gutkowska Martyna
  6. Mozgol Matylda
  7. Woźny Alicja
  8. Wręczycki Ignacy
  9. Gregorczyk Patrycja
  10. Gonsior Michalina
  11. Chrobok Oliwia
  12. Skowronek Franciszek

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień
i predyspozycji kierunkowych

 

 

Zespół fletowy FANTAZJA

Zajęcia dla dzieci w wieku od 9 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Gargała Julia
  2. Bacior Olga
  3. Przybylska Katarzyna
  4. Kukiełka Nadia
  5. Radwańska Nina
  6. Wieczorek Julia

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Piontek Małgorzata
  2. Dylong Zuzanna
  3. Skowronek Gabriel

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień
i predyspozycji kierunkowych

 

 

Koło Dobre nutki

Zajęcia dla dzieci w wieku 8-13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

----------

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Kulisz Weronika
  2. Baron Julia

Udziału w zajęciach Koła

 

 

Koło wokalne – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 -12 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Selega Blanka
  2. Taraska Weronika
  3. Pietrzykowska Katarzyna
  4. Hetmańczyk Joanna

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. P. Marta
  2. Niemczyk Róża
  3. Mozgol Martyna
  4. Górny Wiktoria

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

 

Koło wokalne – gr. starsza

Zajęcia dla młodzieży od 13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Reguła Seweryn
  2. Jurczyńska Alicja
  3. Radwańska Maja
  4. Stępień Paweł
  5. Duka Agnieszka
  6. Łukasiak Julia
  7. Łaskarzewska Nicola

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Różyczka Anna
  2. Postawa Dominika
  3. Krawczyk Edyta
  4. Gawenda Jadwiga
  5. Jabcoń Alan

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień
i predyspozycji kierunkowych

 

 

Dziecięcy zespół wokalny LEMADO

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-13 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Bomba Milena

2.       Taraska Weronika

3.       Manikowska Lena

4.       Pietrzak Natalia

5.       Krzyścik Maria

6.       Pietrzykowska Katarzyna

7.       Bohn Lena

8.       Radwańska Maria

9.       Cieplewicz Nadia

Kontynuacji udziału w zajęciach

1.       Postawa Dominika

2.       Gregorczyk Patrycja

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień
i predyspozycji kierunkowych



 

Zespół „MELOMANIACY”

Zajęcia dla młodzieży  w wieku od 15 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Reguła Seweryn

2.       Machaczka Maria

Kontynuacji udziału w zajęciach

1.       Brak

Udziału w zajęciach Koła

 

 

Koło modelarskie ORIGAMI

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7-12 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Krusz Paweł

2.       Kur Paweł

3.       Hetmańczyk Joanna

Kontynuacji udziału w zajęciach

Brak

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień
i predyspozycji kierunkowych



 

Koło modelarskie

Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Korolczuk Kinga
  2. Korolczuk Wiktoria
  3. Bohn Wiktor

Kontynuacji udziału w zajęciach

Brak

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień
i predyspozycji kierunkowych

 

 

Koło gier planszowych – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.     Sajdok Lena

2.     Makuch Zuzanna

3.     Wiedemann Katarzyna

4.     Hamerla Patrycja

5.     Hetmańczyk Joanna

Kontynuacji udziału w zajęciach

1.       Kur Paweł

2.       Sobczyk Dawid

Udziału w zajęciach Koła

 

 

Koło gier planszowych – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci i młodzieży od 10 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

Brak

Kontynuacji udziału w zajęciach

Brak

Udziału w zajęciach Koła



Koło „Młody przyrodnik” – gr. młodsza

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Kornaś Tomasz

2.       Grysko Ksawery

3.       Sadowski Tobiasz

Kontynuacji udziału w zajęciach

1.       P. Marta

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień
i predyspozycji kierunkowych



Koło „Młody przyrodnik” – gr. starsza

Zajęcia dla dzieci od 10 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

1.       Setnik Jakub

2.       Jonczyk Wojciech

3.       Cyba Iwo

4.       Bohn Wiktor

5.       Jojko Dominik

Kontynuacji udziału w zajęciach

1.       Szewczyk Radosław

2.       Banasik Wojciech

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

 

Koło Młodszaki w teatrze

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Biskup Nikola
  2. Wycisło Karol
  3. Grysko Ksawery
  4. Dubicki Filip
  5. Langer Ewa
  6. Klisz Dominik

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1. Kurowska Roksana
  2. B. Julia

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

 

Koło teatralne

Zajęcia dla dzieci i młodzieży od 10 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Tomala Martyna
  2. Nowak Alicja
  3. Tosta Agata
  4. Radwańska Maja
  5. Radwańska Nina
  6. Mitkowska Natalia
  7. Mozgol Matylda
  8. Gonsior Michalina
  9. Ogos Malwina
  10. Oriwol Judyta
  11. Konieczny Natalia

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1.  Niemczyk Róża
  2. Postawa Edyta
  3. Postawa Dominika
  4. Spryś Maja
  5. Sobczyk Tomasz

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

 

Warsztat Młodego Aktora

Zajęcia dla młodzieży od 15 lat

Lista kandydatów

- zakwalifikowanych do:

  1. Radwańska Maja
  2. Tomala Aleksandra

Kontynuacji udziału w zajęciach

  1.  Duka Agnieszka
  2. Rożyczka Anna
  3. Gawenda Jadwiga

Uczestnictwa w badaniu uzdolnień i predyspozycji kierunkowych

 

 

 

Kandydaci spoza powiatu Świętochłowickiego

Zgodnie z zasadami naboru uczestników zajęć MDK w Świętochłowicach w roku szkolnym 2021/2022 kandydaci zakwalifikowani ale mieszkający poza powiatem Świętochłowickim mogą zostać przyjęci na zajęcia, gdy po przeprowadzonej rekrutacji (postępowanie podstawowe – czerwiec, postępowanie uzupełniające – sierpień) dla mieszkańców powiatu Świętochłowickiego, pozostały wolne miejsca naborowe.

Lp.

Nazwisko i Imię kandydata

Koło

1

Majek Sonia

Koło teatralne

2

Berdek Wojciech

Koło instrumentalne – pianino

3

Swatek Marta

Koło instrumentalne – pianino

4

Dudzik Magdalena

Zespół fletowy FANTAZJA

 

 

 

WYKAZ KANDYDATÓW
NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA NA ZAJĘCIA MDK
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

kandydaci niezakwalifikowani

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

1

G. Wanda

Koło plastyczne – gr. młodsza - nabór na to Koło nie był prowadzony

2

Skowronek Florian

Koło plastyczne – gr. młodsza - nabór na to Koło nie był prowadzony

3

Kowalska Zuzanna

Koło instrumentalne - gitara - karta zgłoszenia wpłynęła po terminie

 

 

 

WYKAZ KANDYDATÓW
NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO KONTYNUACJI
UDZIAŁU W ZAJĘCIACH MDK W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

kandydaci niezakwalifikowani
do kontynuacji zajęć

L.P.

Nazwisko
i Imię kandydata

Uwagi

1

Hetmańczyk Joanna

Zespół MELOMANIACY – osoba nie uczęszczała na zadeklarowane Koło

Koło taneczne – gr. młodsza – osoba nie uczęszczała na zadeklarowane Koło

Zespół taneczny APLAUZ - osoba nie uczęszczała na zadeklarowane Koło

Koło Akademia Kreatywności – gr. młodsza - osoba nie uczęszczała na zadeklarowane Koło

2

Czarnecka Zofia

Koło ceramika – gr. młodsza - osoba nie uczęszczała na zadeklarowane Koło

3

Krusz Paweł

Koło modelarskie - osoba nie uczeęszczała na zadeklarowane Koło

4

Krusz Piotr

Koło Muzykujące Brzdące - osoba nie uczęszczała na zadeklarowane Koło

 



------------------------------------------------------------------

NABÓR NA ZAJĘCIA MDK W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 - POSTĘPOWANIE PODSTAWOWE

Szanowni Państwo, do dnia 21.05.2021 r. przyjmowane były deklaracje kontynuacji udziału w zajęciach MDK w roku szkolnym 2021/2022. Aktualnie, od dnia 31.05.2021, prowadzony jest nabór na zajęcia MDK. Zapraszamy wszytskich serdecznie!


Karta zgłoszenia na zajęcia MDK w roku szk. 2021/2022 dostępna jest w zakładce Rekrutacja na zajęcia --> Dokumenty do pobrania.

Zachęcamy także do zapoznania się z informacją na temat przebiegu Badań uzdolnień i predyspozycji kierunkowych, dostępną w zakładce Rekrutacja na zajęcia

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DEKLARACJE KONTYNUACJI UDZIAŁU W ZAJĘCIACH W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Szanowni Państwo,

informujemy o zbliżającej się procedurze naborowej na zajęcia MDK w roku szk. 2021/2022.


Obecnych Uczestników zajęć MDK zapraszamy do składania deklaracji kontynuacji udziału w zajęciach w kolejnym roku szkolnym 2021/2022.
Deklaracje kontynuacji dostępne są na naszej stronie internetowej oraz w placówce, w przedsionku korytarza MDK.


Czytelnie wypełnioną deklarację kontynuacji dostarczamy;

 

a) osobiście do MDK, w godzinach od 10:00 do 18:00, wrzucając do specjalnie przygotowanej na tę okazję skrzyni znajdującej się w przedsionku korytarza. Zawartość skrzyni zostanie komisyjnie wyjęta w dniu 21.05.2021 r.

b) lub wysyłając dokument za pośrednictwem poczty tradycyjnej.


Dokumenty przyjmowane będą w terminie od 04.05.2021 r. do 21.05.2021 r.

Informacje na temat procedury naborowej na zajęcia MDK w roku szk. 2021/2022 będziemy na bieżąco umieszczać na naszej stronie internetowej, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania strony www.mdksw.pl i naszego profilu na FB.


Poniżej do pobrania Deklaracja kontynuacji udziału w zajęciach MDK w roku szkolnym 2021/2022 oraz zasady naboru na zajęcia MDK w roku szkolnym 2021/2022.

 

 

Data dodania: 2021-02-25 09:13:11
Data edycji: 2021-11-23 01:38:36
Ilość wyświetleń: 3087

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook