Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Plan zajęć

15.09.2023 r.

 

 

Harmonogram zajęć MDK
w roku szkolnym 2023/2024


KOŁO KREATYWNE BRZDĄCE

Sala plastyczna

Wtorek

godz. 15:45-16:30

KOŁO MUZYKUJĄCE BRZDĄCE

Sala teatralna

Środa

godz. 15:45-16:30

KOŁO TAŃCZĄCE BRZDĄCE

Sala taneczna

Wtorek

grupa A – godz. 15:45-16:30

Podziału na grupy dokonuje nauczyciel prowadzący zajęcia

grupa B – godz. 16:35-17:20

Piątek

grupa A – godz. 15:45-16:30

grupa B – godz. 16:35-17:20

KOŁO EKOBRZDĄCE

Sala przyrodnicza

Piątek

godz. 15:45-16:30

KOŁO PLASTYCZNE

Sala plastyczna

Środa

gr. młodsza A – godz. 16:00-17:30

gr. młodsza B – godz. 17:35-19:05

Piątek

gr. starsza – godz. 16:00-18:15

KOŁO „AKADEMIA KREATYWNOŚCI”

Sala plastyczna

Poniedziałek

gr. młodsza – godz. 16:00-17:30

gr. starsza – godz. 17:35-19:05

KOŁO CERAMIKA

Sala nr 1 w drugiej części budynku

Wtorek

gr. A – godz. 16:35-18:50

Czwartek

gr. B – godz. 17:00-19:15

KOŁO TANECZNE

Sala taneczna

Poniedziałek

gr. młodsza A – godz. 17:30-19:00 

Podziału na grupy dokonuje nauczyciel prowadzący zajęcia

Środa

gr. młodsza B – godz. 16:00-17:30

Środa

gr. starsza – godz. 17:35-19:05 

ZESPÓŁ TANECZNY APLAUZ Mini

Sala taneczna

Poniedziałek

godz. 15:55-17:25

ZESPÓŁ TANECZNY APLAUZ

Sala taneczna

 Czwartek

gr. starsza – godz. 16:45-19:00 

FORMACJA TANECZNA CHEERLEADERKI

Sala taneczna

Wtorek

godz. 17:30-19:45

KOŁO ORIGAMI

Sala przyrodnicza

Czwartek

godz. 15:30-17:00

KOŁO MODELARSKIE

Sala przyrodnicza

Wtorek

godz. 17:50-20:05

 KOŁO WOKALNE

Sala wokalna

Poniedziałek

gr. starsza – 14:15-18:00

Podziału na dni i godziny dokonuje nauczyciel prowadzący zajęcia

Wtorek

gr. starsza – 14:15-18:45

Środa

gr. młodsza – 14:55-15:40

gr. młodsza – 18:10-18:55

Piątek

gr. młodsza – 14:55-18:00

ZESPÓŁ WOKALNY LEMADO

Aula

Czwartek

godz. 16:35-18:05

DZIECIĘCY ZESPÓŁ WOKALNY

Sala teatralna

Środa

godz. 16:35-18:05

ZESPÓŁ SKRZYPCOWY KAJNOLINO

Aula

Wtorek

godz. 18:20-19:50

Czwartek

godz. 18:15-19:00

KOŁO SKRZYPCE

Aula

Wtorek

godz. 15:55-18:15

Podziału na dni i godziny dokonuje nauczyciel prowadzący zajęcia

Czwartek

godz. 15:45-16:30

KOŁO GITARA KLASYCZNA

 

Poniedziałek

godz. 15:00-18:55

Podziału na dni i godziny dokonuje nauczyciel prowadzący zajęcia

 

Wtorek

godz. 15:10-17:30

ZESPÓŁ GITAROWY

Sala teatralna

Wtorek

godz. 17:35-19:05

KOŁO GITARA ELEKTRYCZNA

Sala gitarowa

Czwartek

godz. 17:30-19:00

Podziału na dni i godziny dokonuje nauczyciel prowadzący zajęcia

 

KOŁO PIANINO

 

Wtorek

gr. A – godz. 17:00-19:20

Podziału na dni i godziny dokonuje nauczyciel prowadzący zajęcia

Środa

gr. B – godz. 16:30-18:55

Czwartek

gr. A – godz. 15:00-19:40

gr. B – godz. 16:30-17:15

ZESPÓŁ FLET BEND

Sala wokalna

Czwartek

godz. 16:30-19:35

ZESPÓŁ MELOMANIACY

Studio nagrań

Czwartek

godz. 17:20-19:35

KOŁO GIER PLANSZOWYCH

Sala przyrodnicza

Wtorek

gr. A – godz. 15:30-17:45

Czwartek

gr. B – godz. 17:05-19:20

KOŁO MŁODY PRZYRODNIK

 Sala przyrodnicza

Poniedziałek

gr. młodsza – 17:00-19:15

Środa

gr. starsza – 17:00-19:15

KOŁO MŁODSZAKI W TEATRZE PORFIRION

Sala teatralna

Czwartek

godz. 15:45-17:15

KOŁO TEATRALNE ZIELONA GĘŚ

Sala teatralna

Poniedziałek

godz. 16:30-18:15

WARSZTAT MŁODEGO AKTORA MEWA

Sala teatralna

Czwartek

godz. 17:30-20:30

 

Data dodania: 2021-06-12 18:46:31
Data edycji: 2023-09-29 15:57:18
Ilość wyświetleń: 5722

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej