Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Plan zajęć

Harmonogram zajęć MDK
w roku szkolnym 2022/2023


KOŁO KREATYWNE BRZDĄCE

Sala plastyczna

Środa

godz. 15:55-16:40

KOŁO MUZYKUJĄCE BRZDĄCE

Sala teatralna

Piątek

godz. 15:30-16:15

KOŁO TAŃCZĄCE BRZDĄCE

Sala taneczna

Poniedziałek

grupa A – godz. 15:45-16:30

Podziału na grupy dokonuje nauczyciel prowadzący zajęcia

grupa B – godz. 16:45-17:30

Środa

grupa A – godz. 15:45-16:30

grupa B – godz. 16:45-17:30

KOŁO EKOBRZDĄCE

Sala przyrodnicza

Poniedziałek

godz. 15:45-16:30

KOŁO PLASTYCZNE

Sala plastyczna

Środa

gr. młodsza – godz. 16:50-18:20

Piątek

gr. starsza – godz. 16:00-18:15

KOŁO „AKADEMIA KREATYWNOŚCI”

Sala plastyczna

Poniedziałek

gr. młodsza – godz. 16:00-17:30

gr. starsza – godz. 17:35-19:05

KOŁO CERAMIKA

Sala nr 1 w drugiej części budynku

Wtorek

gr. młodsza – godz. 16:00-19:00

Czwartek

gr. starsza – godz. 16:00-19:00

KOŁO TANECZNE

Sala taneczna

Poniedziałek

gr. młodsza A – godz. 17:40-19:10 

Podziału na grupy dokonuje nauczyciel prowadzący zajęcia

Piątek

gr. młodsza B – godz. 16:00-17:30

Środa

gr. starsza – godz. 17:40-19:10                       

ZESPÓŁ TANECZNY APLAUZ

Sala taneczna

 Wtorek

godz.16:00-19:00                                                   

FORMACJA TANECZNA CHEERLEADERKI

Sala taneczna

Czwartek

godz. 16:00-19:00                                                  

KOŁO ORIGAMI

Sala przyrodnicza

Wtorek

godz. 17:45-19:15

KOŁO MODELARSKIE

Sala przyrodnicza

Czwartek

godz. 17:00-19:15

 KOŁO WOKALNE

Sala wokalna

Poniedziałek

gr. starsza – 14:15-18:00

Podziału na dni i godziny dokonuje nauczyciel prowadzący zajęcia

Wtorek

gr. starsza – 14:15-18:45

Środa

gr. młodsza – 14:15-17:30

ZESPÓŁ WOKALNY LEMADO

Sala muzyczna

Wtorek

godz. 16:10-17:40

ZESPÓŁ COLORATO

Sala muzyczna

Środa

godz. 16:45-19:10

ZESPÓŁ SKRZYPCOWY KAJNOLINO

Sala teatralna

Wtorek

godz. 18:00-19:30

KOŁO INSTRUMENTALNE – SKRZYPCE

Sala wokalna

Czwartek

godz. 16:30-18:55  

Podziału na godziny dokonuje nauczyciel prowadzący zajęcia

KOŁO INSTRUMENTALNE – GITARA

Sala instrumentalna

Poniedziałek

godz. 15:00-18:45

Podziału na dni i godziny dokonuje nauczyciel prowadzący zajęcia

Wtorek

godz. 16:00-19:00

KOŁO INSTRUMENTALNE – PIANINO

Sala muzyczna

Wtorek

godz. 17:45-20:00

Podziału na dni i godziny dokonuje nauczyciel prowadzący zajęcia

Czwartek

godz. 15:45-20:15

ZESPÓŁ MELOMANIACY

Sala muzyczna

Piątek

godz. 16:30-18:55

KOŁO DOBRE NUTKI

Sala muzyczna

Środa

godz. 15:00-16:35

KOŁO GIER PLANSZOWYCH

Sala przyrodnicza

Wtorek

gr. młodsza – godz. 15:30-17:45

Piątek

gr. starsza – godz. 16:00-18:15

KOŁO „MŁODY PRZYRODNIK”

 Sala przyrodnicza

Poniedziałek

gr. młodsza – 16:45-19:00

Środa

gr. starsza – 17:00-19:15

KOŁO MŁODSZAKI W TEATRZE PORFIRION

Sala teatralna

Czwartek

godz. 15:45-18:00

KOŁO TEATRALNE

Sala teatralna

Poniedziałek

GŻEGŻÓŁKA – godz. 17:00-18:30

Podziału na grupy dokonuje nauczyciel prowadzący zajęcia

Piątek

ZIELONA GĘŚ – godz. 16:0018:15

WARSZTAT MŁODEGO AKTORA MEWA

Sala teatralna

Czwartek

godz. 18:15-19:45

 

 

Zajęcia Zespółu fletowy FANTAZJA rozpoczną się od listopada 2022 r. Informację w jakim dniu i o której godzinie będą odbywały się zajęcia podamy wkrótce.

 

 

Data dodania: 2021-06-12 18:46:31
Data edycji: 2022-10-04 00:42:42
Ilość wyświetleń: 2963

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook