UWAGA! Wystartowała rekrutacja na zajęcia MDK w roku szkolnym 2024/2025! Obecnych Uczestników zajęć MDK zapraszamy do składania deklaracji kontynuacji udziału w zajęciach w kolejnym roku szkolnym 2024/2025 - w terminie 22.04-10.05.2024 r. UWAGA!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Wokal

Zajęcia wokalne prowadzone są w 2 grupach wiekowych; młodszej i starszej, w kameralnej atmosferze zajęć w dwuosobowych grupach, w trybie zajęć 1 x w tygodniu. Repertuar wokaliści realizują zarówno w utworach solowych jak i w duecie czy trio.

Kategoria wiekowa uczestników:
- GRUPA MŁODSZA - dzieci w wieku 7-12 lat

- GRUPA STARSZA - młodzież od lat 13

Podczas zajęć uczestnicy poznają prawidłową emisję głosu, rozwijają poczucie rytmu i estetyki muzycznej,  gimnastykują aparatmowy, opanowują pracę z mikrofonem i podstawy ruchu scenicznego, poznają i realizują wokalnie największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, wykonując piosenki z akompaniamentem pianina lub tzw. podkładów muzycznych. Wokaliści MDK prezentują swoje umiejętności podczas licznych koncertów w placówce i regionie, biorą udział w konkursach i festiwalach muzycznych.
W naszym MDKu funkcjonuje również studio nagrań, w którym młodzi wokaliści mają okazję rejestrowania swoich muzycznych osiągnięć.

 

Nauczyciel prowadzący: Agnieszka Rusinowska (a.rusinowska@mdksw.pl)

 

Data dodania: 2021-02-10 11:01:33
Data edycji: 2021-05-31 23:41:37
Ilość wyświetleń: 3702

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej