UWAGA! Wystartowała rekrutacja na zajęcia MDK w roku szkolnym 2024/2025! Obecnych Uczestników zajęć MDK zapraszamy do składania deklaracji kontynuacji udziału w zajęciach w kolejnym roku szkolnym 2024/2025 - w terminie 22.04-10.05.2024 r. UWAGA!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Dyżury nauczycieli

Szanowni Państwo,

 

przypominamy o dyżurach nauczycieli. Ponizej w tabeli znajdują sie informacja na temat dni i godziny, kiedy nauczyciele pozostają do Państwa dyspozycji.

 

Dzień tygodnia

Koło zajęć

Godzina dyżuru nauczyciela

Nauczyciel prowadzący Koło

Kontakt:

PONIEDZIAŁEK:

Koło wokalne – gr. starsza

18:00

Agnieszka Rusinowska

a.rusinowska@mdksw.pl

Koło gitara elektryczna;

Zespół gitarowy;

19:00

Grzegorz May

g.may@mdksw.pl

WTOREK:

Koło plastyczne – gr. młodsza;

Koło ceramika;

19:00

Joanna Szewczyk

j.szewczyk@mdksw.pl

Zespół taneczny APLAUZ Mini;

Zespół taneczny APLAUZ;
Formacja taneczna CHEERLEADERKI;

19:45

Emilia Korż

e.korz@mdksw.pl

CZWARTEK:

Zespół skrzypcowy KAJNOLINO;

Koło skrzypce;
Zespół wokalny LEMADO;

19:00

Agnieszka Miłek

a.milek@mdksw.pl

Koło pianino B

16:00

Tomasz Ptok

t.ptok@mdksw.pl

PIĄTEK:


 

Koło modelarskie;

Koło origami;

Koło Młody Przyrodnik;

16:30

Wojciech Przetacznik

w.przetacznik@mdksw.pl

Koło wokalne - gr. młodsza;

Dziecięcy zespół wokalny;

Koło pianino A

19:35

Izabela Niedoba

i.niedoba@mdksw.pl

Data dodania: 2023-09-15 17:53:00
Data edycji: 2024-03-12 14:55:37
Ilość wyświetleń: 331

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej