UWAGA! Wystartowała rekrutacja na zajęcia MDK w roku szkolnym 2024/2025! Obecnych Uczestników zajęć MDK zapraszamy do składania deklaracji kontynuacji udziału w zajęciach w kolejnym roku szkolnym 2024/2025 - w terminie 22.04-10.05.2024 r. UWAGA!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

ZAKOCHANI W GRACH 3 - Gra Terenowa ''Wyprawa po skarb Inków''

Witajcie MŁODZI POSZUKIWACZE PRZYGÓD!!!


Dziś zapraszamy Was w podróż do Ameryki... Nie, to Ameryka ze swą tajemnicą przybyła do nas. W jednym z zamków naukowcy w czasie prac archeologicznych odkryli zagadkowy przedmiot…


Analiza wykazała, że nie jest to zwykły sznurek tylko LIST! Najprawdziwszy list Wielkiego INKI do swego bratanka.


Legenda głosi, że wskazuje on miejsce ukrycia wielkich skarbów. Jedna z wersji odczytu tego węzełkowego pisma zawiera informację o zagadkowej krainie na Śląsku. Ludzie mówią o niej Ajska. Podobno tam znajduje się niezwykle cenna wskazówka do odkrycia źródła wiecznego szczęścia i bogactwa!


Więc jeśli tylko masz siły, czas, ochotę i dobrą kompanię ;) to zapraszamy na poszukiwania… Udanej zabawy!!

 

 

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy w ramach inicjatywy Młodzieżowego Domu Kultury w Świętochłowicach „Zakochani w Grach”! Tegoroczna, trzecia, edycja, ze względu na pandemię SARS COVID-19, jest realizowana w formie gry terenowej i zlokalizowana będzie w okolicy „Ajski”, w dzielnicy Chropaczów.

 

Opis gry:

Gra polega na odnalezieniu ukrytych w terenie elementów hasła i ułożeniu go w całość. Wskazówki pozwalające na odnalezienie skrytek znajdują się na starej mapie. Szukając ukrytych części hasła zwracajcie uwagę na znaki X ….. ;)

Mapa zostanie podana na stronie www.mdksw.pl w dniu poprzedzającym grę, czyli 04.03.2022 r.

 

Przebieg gry:

Od godziny 10:00 do godziny 20:00 dnia 5 marca 2022 r. należy indywidualnie lub drużynowo odnaleźć zestaw 10 losowo rozmieszczonych elementów hasła. Jako dokumentację wykonujemy zdjęcia drużyny z poszczególnymi elementami. Następnie odkładamy odnalezione elementy do skrytki, w której były ukryte. Pamiętamy, że to tylko zabawa więc nie przeszkadzamy innym grającym!!!


Po ukończeniu poszukiwań wykonujemy kolejne zdjęcie z pełnym hasłem naszej zabawy. Następnie zestaw wszystkich zdjęć wraz z wykazem członków drużyny oraz telefonem kontaktowym przesyłamy do dnia 7 marca 2022 r. do godziny 20:00 na adres: mdkdlagraczy@o2.pl

 

Zwycięzcy i nagrody:

Wszyscy uczestnicy, którzy zrealizują zadanie i prześlą pełną dokumentację uczestnictwa, wraz z telefonem kontaktowym, otrzymają nagrody lub upominki.

Zapraszamy do udziału!

 

 

W razie pytań można się kontaktować mailowo na adres mdkdlagraczy@o2.pl

Data dodania: 2022-03-30 13:41:35
Data edycji: 2022-03-30 13:55:32
Ilość wyświetleń: 833

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej